Reality show

"Top model". Adam Lochyński wyróżniał się atletyczną sylwetką. Nie uwierzysz, jak teraz wygląda jego ciało!

Adam Lochyński z 10. edycji "Top model" zapadł widzom w pamięci m.in. dzięki atletycznej sylwetce, którą wyróżniał się na tle pozostałych uczestników. Po programie jego ciało mocno się zmieniło! Zobacz, jak dziś wygląda umięśniony kandydat na modela!

Spis treści

  1. "Top model" - szansa dla przyszłych modelek i modeli 
  2. Adam Lochyński w "Top model" 
  3. Adam Lochyński z "Top model" - metamorfoza 

"Top model" - szansa dla przyszłych modelek i modeli 

Program Telewizji TVN Top model skierowany jest do młodych osób, które marzą o karierze w modelingu. Format zadebiutował na antenie w 2010 roku i doczekał się już 12. edycji! Kolejni uczestnicy rywalizują pod okiem jurorów: Joanny Krupy, Marcina Tyszki, Dawida Wolińskiego i Katarzyny Sokołowskiej o cenne nagrody. W 12. edycji show zwycięzca otrzyma kontrakt z agencją, 200 tysięcy złotych i zdjęcie na okładce magazynu modowego.

Czytaj także: Z "Top model" do show- biznesu. Komu udało się zaistnieć po programie?

Adam Lochyński w "Top model" 

We wszystkich edycjach programu dla modelek i modeli przewinęło się wielu uczestników. Jedni byli bardziej charakterystyczni, inni mniej zapadli widzom w pamięci. Spośród wyróżniających się chłopaków wymienić można m.in. Adama Lochyńskiego, który był uczestnikiem 10. edycji "Top model". 

Młody mężczyzna był bardzo wysportowany, a jego sylwetka była wręcz atletyczna. Adam Lochyński na tyle spodobał się jurorom, że wytypowali go do walki o "srebrny bilet", który byłby dla niego przepustką do dostania się do kolejnego etapu. Choć kandydat na modela nie zdobył największej ilości głosów widzów, i tak został uczestnikiem show Joanny Krupy. 

Adam doskonale poradził sobie podczas ekstremalnej sesji w kole, w której musiał nie tylko zapozować, ale i utrzymać się na urządzeniu. Dla wysportowanego uczestnika nie stanowiło to żadnego problemu! 

Pochodzący z Wielkopolski Adam Lochyński odpadł w 9. odcinku "Top model". 

Adam Lochyński z "Top model" - metamorfoza 

Po udziale w "Top model" miłośnik kulturystyki zmienił się nie do poznania! Adam Lochyński wrócił do treningów ukierunkowanych pod sylwetkę, a afekty widać gołym okiem! Mężczyzna był "duży" już w programie, a teraz jest go jeszcze więcej! 

Generalnie przed aparatem bardzo często bywam, ale jeśli chodzi o modeling w pełnym wymiarze, to nie zajmuję się tym. Branża fitness to raczej moje miejsce - mówił w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl

Zobacz na zdjęciach, jak dziś wygląda Adam Lochyński z "Top model". 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł