Tomson odchodzi z Afromental? 5 powodów, żeby niecierpliwie czekać na te zmiany!

2015-07-22 12:09
Tomson szuka nowego zajęcia, kadr z filmu na fanpage'u
Autor: facebook.com/tomsoniziofficial Tomson szuka nowego zajęcia, kadr z filmu na fanpage'u

Tomson odchodzi z Afromental? Coś knuje! Na Facebooku muzyk zdradził, że szuka nowego zajęcia - cokolwiek to jest, na pewno będzie ciekawe, bo to wyjątkowo zdolny człowiek. Sprawdźcie co się dzieje u Tomsona!

Tomson kończy karierę muzyczną? A może szuka nowego zespołu i odchodzi z Afromental? Muzyk oficjalnie zapowiada zmiany. Tomson, czyli Tomasz Lach, to przede wszystkim muzyk znany z Afromental, którego poznaliśmy w programach talent show: Idol, Bitwa na głosy, a następnie jako jurora (razem z drugim członkiem Afromental Baronem) w The Voice od Poland. Współpracuje z takimi gwiazdami jak Mrozu, Ten Typ Mes, ale najwyraźniej mu mało. Na swoim Facebooku napisał, że szuka nowego zajęcia - o co chodzi?

Tomson szuka zajęcia

W filmie na swoim Fanpage'u Tomson mówi: "Ja sobie na co dzień śpiewam, gram, komponuję, piszę teksty, różne rzeczy robię - w zespole Afromental oczywiście, ale coś mnie szarpie na nowe rzeczy. Coś mnie szarpie żeby zrobić coś nowego. Może to przez te wakacje, może to przez to słońce, sam nie wiem. I tak naprawdę sam nie wiem co bym chciał robić.Więc może wy wiecie co ja chciałbym robić?" W ten sposób poprosił swoich fanów o propozycje czym powinien się zająć. Wśród najpopularniejszych komentarzy już są nagranie nowej solowej płyty, propozycje dubbingu, aktywność na snapchacie, seria felietonów a nawet założenie rodziny.

Tomson - co powinien robić?

Przyjrzymy się tym propozycjom, chociaż czymkolwiek zajmie się Tomson wróżymy mu sukces:

  • solowa płyta: Tomson zaczynał jako solista, jest superkreatywny, a współpraca z innymi muzykami idzie mu świetnie. Przyznawał wiele razy, że mimo że jest zżyty z zespołem, to marzy mu się solowy projekt. Nagranie płyty z najlepszymi polskimi artystami, takiej składanki wyprodukowanej pod szyldem Tomsona na pewno byłoby hitem!
  • dubbing: Tomson i Baron najwyraźniej spodobali się fanom w filmie Siedmiu Krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę, bo ten pomysł na FB zebrał chyba najwięcej lajków. Ale może skoro już tego próbował, to nie jest to nowość i nie wystarczy jako nowe wyzwanie dla Tomsona

  • snapchat: to nowa moda, kogo tam nie ma, na pewno traci. Wiele polskich gwiazd już jest na Snapchacie, jest tam też ESKA. Może czas żeby dołączył do nas Tomson. Robienie krótkich filmów z ręki wychodzi mu dobrze. Gadane ma. Może być gwiazdą na tym kanale.
  • felietony: opinia Tomsona ma znaczenie w świecie muzycznym, świadczy o tym choćby udział w The Voice of Poland w charakterze jurora. A jeżeli zająłby się inną tematyką? Czapki są jego wizytówką więc może coś modowego? Jest też fanem gier, zarówno video jak i planszówek - może recenzje muzyki z gier? Na pewno coś by się znalazło! 
  • rodzina: na zdjęciach w sieci i na imprezach Tomson pokazuje się ostatnio raczej z artystami z którymi współpracuje a nie z kimś wyjątkowym. Z jednej strony kobieta byłaby inspiracją do nowych projektów Tomsona, ale z drugiej, lepiej dla jego kariery, żeby skupiał się na muzyce. A dziecko Tomsona? Dzieckiem każdego muzyka są jego płyty. Czekamy na kolejne!
  • Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
    Najnowsze