Tomson i Łozo nagrali bajkową piosenkę do kontynuacji Króla Lwa. Posłuchaj utworu z bajki Lwia Straż!

2016-03-15 18:05
Tomson i Łozo nagrali bajkową piosenkę do kontynuacji Króla Lwa. Posłuchaj utworu z bajki Lwia Straż!
Autor: Fot. Screen z YouTube Tomson i Łozo w piosence Jaki piękny dzień

Tomson i Łozo nagrali piosenkę Jaki piękny dzień do bajki określanej kontynuacją Króla Lwa. Już teraz na ESKA.pl posłuchaj utworu z bajki Lwia Straż w wykonaniu Łoza i Tomsona!

Tomson i Łozo nagrali piosenkę do bajki Lwia Straż, która reklamowana jest jako kontynuacji Króla Lwa. Głównym bohaterem produkcji jest Kion, drugi syn Simby i Nali, bohaterów kinowej produkcji Król Lew. W Lwiej Straży to właśnie Kion zostaje przywódcą tytułowej grupy zwierząt ochraniającej Lwią Ziemię. Akcja serialu animowanego toczy się na afrykańskiej sawannie. W produkcji Disneya pojawią się także kultowi bohaterowie Króla Lwa: Mufasa, Timon, Pumba, Rafiki, Zazu i starsza siostra Kiona, Kiara - przyszła królowa Lwiej Ziemi.

>> Sing - piosenki z bajki o śpiewających zwierzakach! W produkcji zaśpiewają Scarlett Johansson i Matthew McConaughey

Lwia Straż - premiera

Godzinny odcinek pod tytułem Lwia Straż: Powrót będzie miał swoją premierę 26 marca. Epizod ten stanowi początek przygód, a ich kontynuację widzowie będą mogli oglądać w animowanej serii już od 18 kwietnia na kanale Disney Junior.

Lwia Straż - piosenka z bajki

Do animowanego serialu powstała specjalna piosenka nagrana przez Tomsona i Łoza. Utworu zatytułowanego Jaki piękny dzień w wykonaniu wokalistów zespołu Afromental możecie posłuchać poniżej:

> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety! <

KL

Najnowsze