Tomasz Szczepanik z Pectus był gościem videoczatu Eska.pl! Zobacz ZAPIS ROZMOWY na Eska.pl [VIDEO]

2013-02-13 18:46

Tomasz Szczepanik, wokalista zespołu Pectus był gościem videoczatu Eska.pl w środę 13.02.2013 o 18:30. Porozmawialiśmy o nowej płycie Siła Braci, promującym ją singlu Szkoła Marzeń oraz o miłości, ponieważ spotkaliśmy się dzień przed Walentynkami! Zobacz zapis rozmowy i największe przeboje Pectus na Eska.pl.

Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus był gościem videoczatu Eska.pl w środę 13.02.2013. Zespół promuje swój najnowszy album Siła Braci, z którego pochodzi Szkoła Marzeń. Ta piosenka stała już w kilka dni po premierze stała się radiowym przebojem. Grupa znana jest także z singli Oceany oraz Barcelona. Z Tomaszem porozmawiamy o nowej płycie, muzycznych planach na przyszłość oraz o miłości, ponieważ spotkamy się dzień przed Walentynkami. Czekamy na wasze pytania!

Videoczat Eska.pl to cotygodniowe spotkania z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Dotychczas gościliśmy między innymi Ewelinę Lisowską, Rafała Brzozowskiego, Honey, Libera, Roberta M oraz Radosława Liszewskiego z zespołu Weekend.

Zobacz na Eska.pl nową piosenkę zespołu Pectus


Pectus to zespół założony przez braci Macieja, Mateusza, Marka i Tomasza Szczepanik w 2005 roku w Rzeszowie. Już dwa lata później zostali finalistami Festiwalu w Opolu w kategorii Debiuty. Podbili serca publiczności piosenką To Co Chciałbym Ci Dać. Zespół wydał dotychczas dwie płyty Pectus, Stos Praw oraz najnowszą Siła Braci, która ukazała się 05.02.2013.

Zobacz Szkoła Marzeń - PectusZobacz To Co Chciałbym Ci Dać - PectusZobacz Barcelona - PectusNie czytałeś jeszcze?

Stay - zobacz nowy teledysk Rihanny

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze