Tomasz Barański - wiek, wzrost, Instagram, Taniec z Gwiazdami. Kim jest partner Oli Kot?

2019-08-07 15:54 MK
Tomasz Barański Ola Kot
Autor: ESKA

Tomasz Barański to jeden z najbardziej znanych tancerzy w naszym kraju. Wraz ze swoimi podopiecznymi z grupy Next, bardzo często pojawia się na wielkich imprezach organizowanych przez najpopularniejsze media w Polsce. Wiadomo już, że w 10. edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, Barański zatańczy z prezenterką ESKA TV Olą Kot. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące tancerza.

Tomasz Barański - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram, Taniec z Gwiazdami: oto najchętniej wyszukiwane przez was kwestie dotyczące popularnego tancerza. Widzowie show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami mogą kojarzyć Tomasza Barańskiego już z poprzednich edycji. Również w jesiennej odsłonie programu, ponownie zobaczymy go na parkiecie. Mężczyzna będzie partnerem tanecznym popularnej prezenterki ESKA TV. Co musicie o nim wiedzieć?

Tomasz Barański - wiek

Popularny tancerz i założyciel szkoły tanecznej Next ma obecnie 38 lat. Urodził się on 19 grudnia 1980 roku w Kielcach. To właśnie tam rozpoczął swoją przygodę z tańcem, mając zaledwie 10 lat.

Tomasz Barański - wzrost

38-latek nie należy do najwyższych mężczyzn. Tomasz Barański mierzy 175 centymetrów wzrostu.

Tomasz Barański - dziewczyna

Uczestnik 10. edycji Tańca z Gwiazdami ma za sobą dwa medialne związki - z Edytą Herbuś oraz Klaudią Halejcio. Obecnie, Barański związany jest z tancerką Pauliną Przestrzelską, która dała się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w szóstej edycji show You Can Dance. Para opublikowała wspólnie kilka romantycznych zdjęć w social mediach.

Tomasz Barański - Instagram

Jak przystało na osobę publiczną, Tomasz Barański posiada również konto na Instagramie. Popularny tancerz publikuje tam sporo zdjęć z sal treningowych, występów na dużych imprezach, czy nawet z życia prywatnego. Na ten moment, śledzi go blisko 50 tysięcy osób. Jesteśmy przekonani, że po występach z Olą Kot w TzG, ta liczba mocno wzrośnie!

Tomasz Barański - Taniec z Gwiazdami

10. edycja polsatowskiego show to nie pierwsza, w której Tomasz Barański bierze udział. Tancerz partneruje gwiazdom w show od 2014 roku. Do tej pory, jego partnerkami były Klaudia Halejcio, Tatiana Okupnik, Ewelina Lisowska, Kasia Stankiewicz, Mariola Bojarska-Ferenc, Katarzyna Dziurska i Justyna Żyła. Barański wygrał Kryształową Kulę tylko raz, z Eweliną Lisowską.

Najnowsze