Tokio Hotel w Polsce 2017: relacja z koncertu w Warszawie

2017-04-13 13:51
Tokio Hotel w Polsce 2017: relacja z koncertu w Warszawie
Autor: fot. ESKA.pl / Robert Choiński Tokio Hotel w Polsce 2017: relacja z koncertu w Warszawie

Tokio Hotel w Warszawie z przytupem zakończyło europejską część trasy koncertowej Dream Machine Tour 2017. Co się działo 12.04.2017 w klubie Progresja?

Polscy fani Tokio Hotel mogą być z siebie naprawdę dumni. - To najlepsza publiczność, jaką mieliśmy na tej trasie - te słowa wokalisty Billa Kaulitza wypowiedziane po zagranym na bis hicie Durch Den Monsun najlepiej podsumowują atmosferę, jaka panowała na koncercie Tokio Hotel w Progresji. 12 kwietnia 2017 niemiecki zespół zaprezentował w Warszawie swoje ostatnie show w ramach europejskiej części trasy promującej najnowszy album grupy pt. Dream Machine.
>> Wygraj płytę TOKIO HOTEL z autografami!

Tokio Hotel w Warszawie 2017
Autor: fot. ESKA.pl / Robert Choiński Tokio Hotel w Warszawie 2017

Tokio Hotel w Warszawie 2017

Fani z naszego kraju zrobili co w ich mocy, aby ich idole zapamiętali ten występ na długo. Udały się wszystkie zaplanowane akcje koncertowe, czyli m.in. wyciągnięte do góry kartki z napisem "Poland wants to tanzen" w trakcie drugiej piosenki Boy Don't Cry. Największe wrażenie na zespole zrobiła chyba jednak akcja polegająca na siadaniu/kucaniu podczas ballady Run Run Run. O niezwykle wzruszający moment postarały się też dwie posiadaczki pakietu VIP, które będąc na scenie podczas piosenki Automatic rozciągnęły flagę Polski z napisem "FRIENDS ALIENS" nawiązującym do nazwy fandomu oraz grupy polskich fanów na Facebooku. Ku ekstazie publiczności, Bill sam w pewnym momencie przyłączył się do dziewczyn i zaczął machać z nimi flagą.

 

Koncert Tokio Hotel na trasie Dream Machine Tour 2017 trwał niemal dokładnie półtorej godziny, ale ci, którym udało się w nim uczestniczyć, jak i sam zespół z pewnością zatrzymają go w pamięci o wiele dłużej. Póki co, Bill, Tom, Gustav i Georg cieszą się tygodniową przerwą, po której kontynuują swoje tournée w Rosji, gdzie zagrają aż osiem koncertów.

Tokio Hotel w Polsce 2017
Autor: fot. ESKA.pl / Robert Choiński Tokio Hotel w Polsce 2017

Po wyjątkowym koncercie Tokio Hotel, ciesz się najlepszą muzyką na eskaGO! W serwisie znajdziesz fragmenty koncertów, tematyczne składanki i filmy legendach sceny – m.in. Beyonce, Lady Gadze czy Adamie Lambercie. Słuchaj i oglądaj już teraz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze