Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

2015-10-11 0:04

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 zaśpiewa piosenkę Gnarls Barkley - Crazy. Jego występ można zobaczyć na YouTube jeszcze przed premierą nowej edycji programu! Zapowiada się naprawdę sporo emocji - wystarczy zobaczyć miny trenerów. Tobiasz oczarował także publiczność, która po jego występie zgotowała mu owację na stojąco! Kim jest Tobiasz Staniszewski? Sprawdź na ESKA.pl!    

Kim jest Tobiasz Staniszewski? To pytanie będzie sobie zadawać wielu widzów już w sobotę, o 20:05 oglądając 1 odcinek The Voice Of Poland 6. Tobiasz zaprezentuje w nim cover Gnarlsa Barkleya - Crazy, akompaniując sobie na pianinie - w taki sposób, że wszyscy trenerzy będą chcieli mieć go w swojej drużynie!

Tobiasz Staniszewski ma 35 lat, jest wokalistą i kompozytorem. Sam nauczył się grać na klawiszach, ukończył także szkołę muzyczną pierwszego stopnia w klasie trąbki. Przez 7 lat grywał w nocnych klubach w Anglii, co umożliwiło mu rozwinięcie muzycznych umiejętności. Stworzył ścieżki dźwiękowe wielu etiud filmowych reżyserów i operatorów filmowych młodego pokolenia, a także reklam. Obecnie marzy o nagraniu własnej płyty. Najbardziej inspiruje go muzyka soul i tacy artyści jak: Ray Charles, Stevie Wonder i Otis Redding.

Zobacz występ Tobiasza Staniszewskiego z Crazy - jeszcze przed premierą nowego odcinka The Voice - na ESKA.pl!

 

A poniżej - dla porównania - oryginał

źródło: www.pomorska.pl

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze