Must be the music

i

Autor: AKPA "Must be the music" - kto w jury?

Programy

To oni mogą być w jury nowego "Must be the music". Pierwsze spekulacje

2024-07-09 16:03

"Must be the music" powraca! To informacja, która na pewno ucieszyła wszystkich, którzy lata temu oglądali popularne show Polsatu. Wiadomo, że wróci w odmienionej formie. Widzowie od początku zastanawiają się, kto zasiądzie za stołem jurorskim. Pierwsze nazwiska już pojawiły się w mediach. O kim się plotkuje?

"Must be the music" to program dla wszystkich muzyków. Nie ważne, czy prezentuje się covery, czy własne kompozycje. Czy umie się śpiewać, czy gra się na jakimś instrumencie. W porównaniu do "The Voice of Poland" nie ocenia się tylko głosu. Jurorzy zwracają uwagę na różne talenty i przede wszystkim na emocje i kreatywność. Lata temu za stołem sędziowskim zasiadło kilka dobrze znanych osób. W pierwszych edycjach byli to Kora, Ela Zapendowska, Adam Sztaba i Łozo. Gdy Łozowski odszedł z programu, zastąpił go Piotr Rogucki. Ten zrezygnował z pracy w ostatnim sezonie. Na jego miejsce wszedł Tymon Tymański. Trwają spekulacje, kto tym razem przyjmie pracę jurora. Wiadomo, że na pewno nie będzie to śp. Kora. Brak powrotu potwierdziła Zapendowska. Kto nowy może dołączyć do tego grona?

Rusza casting do "Must Be the Music”! Jak zgłosić się do nowej edycji show?

Dawid Kwiatkowski rozczulił fanów zdjęciem z psem. "Weedy wygrał życie mając Ciebie"

"Must be the music" - nowe jury

Według pierwszych spekulacji, w nowej edycji ma być nie czterech, a trzech stałych jurorów. Czwarty ma zmieniać się co tydzień. Takie informacje podał Pudelek, który odważył się też wskazać pierwsze nazwisko. Według tego źródła do ekipy programu ma dołączyć... Katarzyna Nosowska. Według innego źródła kolejnym jurorem może być Dawid Kwiatkowski. ShowNews twierdzi, że młody wokalista podpisze umowę na dniach. Niektórzy zastanawiają się, czy do programu powróci Adam Sztaba. SuperExpress twierdzi, że słynny dyrygent nie jest brany pod uwagę przez Polsat. Która z tych plotek okaże się prawdą? Dowiemy się wkrótce.

Listen on Spreaker.