Robert Janowski i Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA

gwiazdy

To ONA zastąpi Roberta Janowskiego w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Szokujące doniesienia

2024-06-25 10:43

Jakiś czas temu Robert Janowski oficjalnie pożegnał się z posadą jurora w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", tym samym podsycając plotki o powrocie do TVP. Teraz w sieci gruchnęła wiadomość, że miejsce artysty ma zastąpić gwiazda, która sędziowała w hitowym formacie Telewizji Polskiej. Czeka nas transfer roku?

Na fanów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekają wielkie zmiany. W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Robert Janowski, który nie tylko był uczestnikiem show, ale przez cztery edycje oceniał w nim również zmagania innych uczestników, zdecydował się na pożegnanie z formatem, tym samym podsycając plotki, jakoby miał wrócić do Telewizji Polskiej, by poprowadzić kultowy teleturniej muzyczny "Jaka to melodia?".

Po czterech edycjach Robert M. Janowski żegna się z rolą jurora i "TTBZ". Dziękujemy Ci za ten wspaniały czas i trzymamy kciuki za dalszą drogę! - poinformowali producenci programu w mediach społecznościowych.

Kto zastąpi Roberta Janowskiego na fotelu jurora w "TTBZ"? Ta informacja sprawi, że spadniecie z krzeseł. W roli oceniającej metamorfozy uczestników 21. edycji programu mamy zobaczyć gwiazdę, która do tej pory doskonale sprawdzała się w roli jurorki "The Voice of Poland". Mowa o znanej z merytorycznych uwag i swojej szczerości Justynie Steczkowskiej.

Justyna Steczkowska o Eurowizji 2024. Odpowiedziała na słowa Dody!

Justyna Steczkowska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 

Czyżby czekał nas transfer roku? Wszystko wskazuje na to, że Robert Janowski i Justyna Steczkowska zamienili się miejscami - on przeszedł z Polsatu do TVP, a ona z TVP do Polsatu. Jako pierwszy informację o zaangażowaniu Steczkowskiej podał "Pomponik". Rewelacje serwisu szybko potwierdzili redaktorzy "Wirtualnych Mediów". 

W jury ma zasiąść jeszcze jedna osoba, co oznacza powrót do czteroosobowego składu jurorskiego - dodano.

Czekacie na nową edycję "TTBZ"? 21. odsłona show wystartuje już jesienią. W roli prowadzącego nie zobaczymy też Macieja Dowbora. Prezenter telewizyjny sam bowiem podjął decyzję o odejściu z Polsatu po prawie 20 latach pracy.