Roksana Węgiel

i

Autor: materiały ESKA.pl // AKPA

tylko u nas

To ONA przekonała Roxie Węgiel do udziału w „TzG”. Przez lata regularnie odmawiała!

2024-02-03 10:54

Roksana Węgiel zgodziła się na udział w programie "Taniec z gwiazdami". Dlaczego dopiero teraz? Nie jest tajemnicą, że do tej pory konsekwentnie odmawiała. Artystka nie ukrywa, że spory wpływ na podjęcie decyzji miał fakt, iż w formacie wystąpi jej dobra koleżanka z branży. Wiecie już, o kim mowa?

Roksana Węgiel już od blisko 6 lat cieszy się statusem jednej z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Piosenkarka, która w styczniu ubiegłego roku skończyła 18 lat, sama w pełni decyduje dziś o swojej karierze. Jednym z największych projektów, jakie czekają ją w 2024 roku, jest bez wątpienia udział w 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Księżniczka polskiego popu zmierzy się na parkiecie z takimi gwiazdami jak Maciej Musiał, Anita Sokołowska, Filip Chajzer czy Dagmara Kaźmierska, której jest wielką fanką. Jak zdradziła nam za kulisami konferencji ramówkowej Polsatu, to jednak udział innej koleżanki z branży przekonał ją do przyjęcia zaproszenia. Roksana Węgiel nie ukrywa, że zanim podjęła ostateczną decyzję, próbowała dowiedzieć się, kto jeszcze stanie do walki o kryształową kulę. Gdy zobaczyła na liście Maffashion, przystała na propozycję stacji.

Roxie Węgiel była fanką królowej życia!

To Maffashion przekonała Roxie do udziału w "TzG"

Roksana Węgiel i Maffashion bardzo się lubią. Wokalistka i influencerka miały okazję poznać się bliżej, pracując przy jednej z kampanii. Tylko u nas Roksana zdradziła, że to udział Maff przekonał ją do podjęcia decyzji i przystania na propozycję Polsatu.

Myślę, że w dużej mierze Maffka [zadecydowała o moim udziale]. Dowiedziałam się, że ona też będzie w tej edycji i stwierdziłam, że fajnie będzie spotkać się także w tym projekcie. W ogóle ekipa jest świetna - wyznała nam przed kamerami. 

Premiera "Tańca z gwiazdami" już w marcu. Czekacie?