To koniec Blackpink? Lisa zapowiada solowy debiut

2021-08-23 12:12
BLACKPINK
Autor: Universal Music Polska

Blackpink to aktualnie najpopularniejszy girlsband na świecie i jednocześnie jeden z najczęściej słuchanych zespołów. Teraz niektórzy fani są zaniepokojeni przyszłością grupy. Pojawiła się oficjalna informacja, że Lisa, jedna z członkiń zespołu, rozpoczyna solową karierę. Czy to oznacza koniec Blackpink?

Blackpink podbija świat. Debiutancki utwór grupy dotarł na szczyt wszystkich list przebojów w Korei w ciągu zaledwie czterech godzin od jego wydania. Pięć lat później girlsband osiągnął światową sławę. Duża w tym zasługa występów, które wykraczają daleko poza standardy k-popu oraz niezwykłej scenicznej chemii między członkiniami zespołu. Każda z nich może pochwalić się także wyjątkowym talentem – wokalnym, tanecznym, muzycznym, a także związanym z rapowaniem. W ostatnim czasie niektórzy fani zaniepokoili się losami Blackpink. Wytwórnia YG Entertainment zapowiedziała premierę piosenki śpiewanej przez Lisę, jednej z członkiń słynnego koreańskiego girlsbandu. Wiadomo już na pewno, że młoda artystka rozpocznie solową karierę. Co stanie się z Blackpink?

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu

Blackpink - czy to koniec zespołu?

Blackpink będzie mniejszy o jedną członkinię? Zespół się rozpadnie? Nic z tych rzeczy. Fani Blackpink nie muszą się martwić, ponieważ zespół dalej będzie funkcjonował. Co więcej, Lisa nie jest pierwszą dziewczyną z Blackpink, która będzie także solistką. Wcześniej własne piosenki wydały już także Jennie i Rose.

Sonda
Lubisz muzykę k-pop?

K-pop - co to jest?

K-pop to nic innego jak podgatunek popu. To proste, zapadające w ucho dźwięki. Czerpie z takich gatunków muzyki jak dance, synth pop, muzyka elektroniczna i hip hop. W industrii k-popu ogromne znaczenie mają także choreografie, efekty specjalne, wizualizacja, a także wygląd artystów. Aktualnie najpopularniejszymi zespołami są BTS oraz BLACKPINK.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze