To czy to? Wybierz letni gadżet, a powiemy ci, co czeka cię tego lata! [QUIZ]

2020-07-28 19:20 Materiał partnerski PO.
strój kąpielowy
Autor: Pixabay.com

Okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy, japonki? Uważaj, co wybierasz, ponieważ wakacyjny bagaż pełen letnich gadżetów zdradzi ci, co spotka cię tego lata! Jesteś ciekaw? Zostań z nami i rozwiąż szybki quiz na ESKA.pl, który dla ciebie przygotowaliśmy! Sprawdź, co czeka cię w te gorące wakacje!

Strój kąpielowy czy kapelusz? Japonki czy sandałki? Piłka plażowa czy bumerang? Walizka pełna letnich gadżetów prawdę ci powie! Okazuje się, że to co planujesz zabrać ze sobą na wakacje dużo zdradza o tobie i twoim charakterze. Wakacyjny bagaż odzwierciedla twoją osobowość. Może pokazać światu twoją wspaniałą organizację i schludność, jaką emanujesz na co dzień, nie tylko na wakacjach, ale także może pokazać światu twoje roztargnienie! Nieporządnie spakowany bagaż może równać się z nieładem i chaosem, który być może otacza cię nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz ciebie? Już na ESKA.pl czeka na ciebie oryginalny, wyjątkowo wakacyjny quiz, który powie ci na podstawie twoich szybkich wyborów, co jeszcze czeka na ciebie tego lata! Odpowiadaj szczerze i konkretnie. Przemyśl swoje odpowiedzi, ponieważ nie da się tam odpowiadać półsłówkami. Musisz być zdecydowany i pewny siebie, a tylko wtedy dowiesz się, jakie przygody jeszcze przytrafią ci się tego lata. 

A co powiedziałbyś na jeszcze jedną przygodę, dzięki której możesz WYGRAĆ LATO? Wystarczy zgłosić się do loterii Radia Eska i Coca-Cola i zawalczyć o nagrody! Spośród osób, które wyślą zgłoszenie SMS-em, na antenie zostaną wylosowane dwie. Tak stworzony zespół będzie mógł zgarnąć zestawy gadżetów i napoje Coca-Cola. To jednak nie koniec - ta wyjątkowa dwójka będzie miała okazję faktycznie sprawdzić się jako duet. Jeśli wspólnie odpowiedzą poprawnie na zadane pytanie, wygrają 2000 zł do podziału! Wszystkie szczegóły i regulamin loterii znajdują się na stronie wygrajlato.eska.pl. Może Twoja wspaniała przygoda jest na wyciągnięcie ręki..?

Coca-Cola
Autor: Coca-Cola
Najnowsze