Pączki

i

Autor: Canva

Tłusty Czwartek - w 2027 roku wypadnie wyjątkowo wcześnie

2023-01-30 12:46

Chociaż dopiero rozpoczął się rok 2023, internauci poszukują już informacji, kiedy wypada tłusty czwartek w... 2027 roku. Nie, to nie żart. Z pewnością na tak duże zainteresowanie świętem pączka za cztery lata ma wpływ, iż wówczas wypadnie ono stosunkowo wcześnie.

Tłusty czwartek 2027 - taka fraza pojawiła się w wyszukiwarce Google w... 2023 roku! Co jest tego powodem? Nie wiadomo. Można jednak zakładać, że chodzi o to, iż święto pączka wypada za cztery lata stosunkowo wcześnie. Uwielbiany przez wszystkich wielbicieli słodyczy dzień to już celebrowana przez miliony osób tradycja. Co roku pod cukierniami gromadzą się prawdziwe tłumy, a najbardziej wytrwali są w stanie spędzić w kolejce nawet kilkadziesiąt minut, by cieszyć się smakiem swojego ulubionego wypieku. Pączki z marmoladą, z czekoladą, bezglutenowe, z cukrem, z polewą czy faworki - możliwości na poczucie rozkoszy na podniebieniu jest całe mnóstwo. W tym roku tłusty czwartek, w porównaniu choćby do ubiegłego, także wypada stosunkowo wcześnie, bo 16 lutego 2023, jednak nie tak wcześnie, jak w 2027 roku. Specjalnie dla was wybraliśmy się do przyszłości i sprawdziliśmy, kiedy dokładnie będziemy obchodzić święto pączka za cztery lata.

Tłusty czwartek 2023 - kiedy wypada święto pączka? Data ma ważne znaczenie!

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Tłusty czwartek 2027 - kiedy?

Internauci nie przestają zaskakiwać. Chociaż mamy dopiero 2023 roku, wielu z nich już poszukuje informacji na temat tego, kiedy będziemy celebrować święto pączka i właściwie wszystkich słodkich wypieków nie za rok, nie za dwa, a za cztery lata, w 2027 roku. Tłusty czwartek 2027 wypadnie bardzo wcześnie, bo już... 4 lutego. To oznacza też, że za cztery lata wcześnie świętować będziemy też Wielkanoc. Niedziela Wielkanocna 2027 przypada bowiem 28 marca.

Sonda
Co najbardziej lubisz jeść w Tłusty Czwartek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE