Tinie Tempah w Polsce 2016. Wielki powrót rapera do Warszawy

2016-07-06 12:26
Tinie Tempah w Polsce 2016. Wielki powrót rapera do Warszawy
Autor: Fot. Mat. prasowe Tinie Tempah odwiedzi Polskę

Tinie Tempah w Polsce zagra swój koncert jeszcze w 2016 roku. To oznacza, że raper wróci do naszego kraju po trzech latach. To właśnie wtedy Tinie Tempah wystąpił w trakcie Orange Warsaw Festival. Tegoroczny koncert rapera odbędzie się pod patronatem Radia ESKA i ESKA.pl

Tinie Tempah w Polsce zagra swój koncert jeszcze w 2016 roku. Brytyjski raper po trzech latach wraca do Warszawy. Ostatni raz w Polsce gościliśmy go bowiem podczas Orange Warsaw Festiwal 2013. W ramach europejskiej trasy koncertowej Tinie Tempah zagra swój koncert w sobotę 12 listopada 2016 roku. 27-letni raper zagra w warszawskim klubie Progresja. Początek wydarzenia o godz. 19:00. Koncert odbędzie się pod patronatem Radia ESKA i ESKA.pl. Dodatkowe informacje na temat koncertu będziemy uzupełniać na bieżąco.

Tinie Tempah w Warszawie - bilety

Bilety na wydarzenie trafiły do sprzedaży w piątek 1.07.2016. Wejściówki można kupić za pośrednictwem stron biletomat.pl, eventim.pl, w salonach Empik oraz w Progresja Music Zone. Cena wejściówki w I puli wynosi 99 zł. W II puli za bilet trzeba będzie zapłacić już 119 zł.

Karierę muzyczną Tinie Tempah rozpoczął w 2005 roku. Tinie miał okazję dzielić scenę z wieloma artystami – m.in. supportując Rihannę, Jaya Z czy Chase & Status, co przyczyniło się do wyprzedania koncertów w słynnym London O2 czy Wembley Arena podczas jego solowej trasy koncertowej. Co więcej, artysta współpracował z takimi nazwiskami jak Wiz Khalifa, Soulja Boy, Ellie Goulding czy wiele innych. W ostatnim czasie listy przebojów podbija jego kawałek nagrany z Zarą Larsson.

 

>> Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze