TikTok zakazany w kolejnym kraju! Następna na liście będzie Polska?

TikTok
Autor: Pixabay.com

TikTok został zakazany w kolejnym kraju! Czy Polskę czeka taki sam scenariusz? Okazuje się, że najpopularniejsza aplikacja w świecie mediów społecznościowych została wycofana w kolejnym kraju. Czy w Polsce również niebawem nie będzie już dostępna dla użytkowników? Więcej o zmianach na ESKA.pl!

TikTok zostaje wyłączony w kolejnym kraju! Aplikacja jest już zakazana w Indiach oraz jej przyszłość jest chwiejna w Stanach Zjednoczonych, gdzie do tej pory na jej temat trwają poważne konsultacje. Okazuje się, że nie tylko te kraje zakazują używania TikToka, ponieważ aplikacja ta właśnie została zbanowana w kolejnym kraju! To dla TikToka ogromny cios, po którym za jakiś czas może się po prostu nie podnieść. TikTok mimo niepewnej sytuacji na rynku technologicznym stał się w 2020 roku najpopularniejszą i najczęściej pobieraną aplikacją! Platforma ta jest najważniejszą częścią mediów społecznościowych, szczególnie dla całej generacji Z, czyli osób urodzonych po 1996 roku. Młodzież, dla której dostęp do internetu jest podstawą komunikacji w dzisiejszym świecie nie jest w stanie nawet wyobrazić sobie dnia bez social mediów, a tym samym dnia bez namiętnego scrollowania TikToka! Użytkownicy, którego kraju już nie będą mogli tego robić? Otóż kolejnym krajem, który zakazuje korzystania z aplikacji TikTok jest Pakistan! Czy Polska może spodziewać się takiego samego scenariusza? Na ten moment trudno przewidzieć losy tej aplikacji w naszym kraju.

TikTok zakazany w kolejnym kraju

TikTok został zakazany w Pakistanie ze względu na nieprzyzwoite i niemoralne treści, jakie można znaleźć w aplikacji. Użytkownicy pochodzący z tamtego kraju już niebawem nie będą mogli być częścią popularnego TikToka.

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?
Najnowsze