TikTok przebija Instagrama. Aplikacja odpowiada wprowadzając ulepszenia!

2020-01-14 14:18 PO
Best Nine 2019, Instagram Radia ESKA
Autor: Kuba Adamiak

Rok 2020 to zdecydowanie dobry czas dla aplikacji TikTok, która staje się coraz większą konkurencją dla innych mediów społecznościowych. Z tej oto przyczyny możemy spodziewać się szeregu nowości ze strony twórców Instagrama! Jakich? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Świat mediów społecznościowych cały czas się zmienia. Co chwilę pojawiają się nowe funkcje, do których, by być na czasie, należy się dostosowywać. Aktualnie użytkownik ma naprawdę w czym wybierać, jeśli chodzi o media społecznościowe, dlatego też twórcy aplikacji muszą być na bieżąco z aktualizacjami, nawet jeśli ich zdaniem użytkownicy mieliby z danych funkcji nie korzystać. Instagram jest na czasie, biorąc pod uwagę możliwości jakie daje swoim internautom, jednak okazuje się, że mimo wszystko, inne media społecznościowe, w tym najbardziej słynna aplikacja TikTok, której autorem jest ByteDance mogą stać się dla Instagrama dużym zagrożeniem. Aplikacja nadal chce być najbardziej pożądaną w świecie internetu, dlatego wprowadza nowe funkcje i ulepsza te istniejące. Największym plusem jest możliwość publikowania 24-godzinnych relacji na InstaStories, w których użytkownicy mają możliwość dodawania zdjęć oraz wideo. Mają tam również dostęp do całej gamy przeróżnych funkcji takich jak dodawanie napisów, obrazków, efektów specjalnych i wielu innych opcji.

Instagram - zmiany boomerang

Boomerang to jedna z wielu opcji Instagrama. Ta funkcja daje możliwość tworzenia krótkich, kilkusekundowych filmików i zapętlania ich w czasie. Okazuje się, że jest to na tyle popularne, że twórcy Instagrama zapowiedzieli wprowadzenie dodatkowych opcji. Boomerang nie będzie ograniczał się tylko do samego nagrywania filmików w pętli, tylko pojawi się szereg nowych zmian, chociażby takich jak możliwość edycji nagranych filmików, dodawanie efektów echo blur czy SloMo, a także będzie można samemu decydować o tym jak długo ma trwać boomerangowy film. Aktualizacja powinna pojawić się w drugiej połowie stycznia 2020, więc warto śledzić temat na bieżąco i sprawdzać swój profil.

Najnowsze