Thirty Seconds to Mars w Polsce 2018 - bilety, data i miejsce drugiego koncertu

2018-01-29 10:31
Thirty Seconds to Mars w Polsce 2018 - bilety, data i miejsce drugiego koncertu
Autor: fot. Larry Marano/REX/Shutterstock/EAST NEWS Thirty Seconds to Mars w Polsce 2018 - bilety, data i miejsce drugiego koncertu

Thirty Seconds to Mars ogłaszają drugi koncert w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi zespół z Jaredem Leto na czele? Sprawdźcie - na ESKA.pl

Thirty Seconds to Mars w Polsce 2018 - bilety, data i miejsce drugiego koncertu to niezwykle ważne informacje dla wszystkich fanów. Zapewne bilety rozejdą się w błyskawicznie szybkim tempie. Gdzie i kiedy koncert Thirty Seconds to Mars? Pierwszy występ odbędzie się 18 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie. Drugi raz w tym roku można ich będzie zobaczyć już pod koniec sierpnia. 

Thirty Seconds to Mars w Polsce 2018 - data i miejsce

Thirty Seconds to Mars dadzą dwa koncerty w Polsce! Zespół pod koniec stycznia poinformował, że drugi raz w 2018 roku wystąpi już w 29 sierpnia. Tym razem miejscem wydarzenia będzie TAURON Arena Kraków.

Thirty Seconds to Mars w Polsce 2018 - bilety

Bilety w sprzedaży od piątku 2 lutego od 9:00 na http://www.thirtysecondstomars.com/ i www.livenation.pl. Pakiety VIP na europejską trasę dostępne będą wyłącznie poprzez Adventures In Wonderland. Więcej informacji na www.adventuresinwonderland.com. Bilety na koncert w Krakowie w cenie od 169 pln dostępne będą w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl od środy 31 stycznia od 9.00 – przez 12 godzin.

Thirty Seconds to Mars w Polsce 2018 - data, miejsce, bilety

Autor: brak danych

  Thirty Seconds to Mars wystąpią w Polsce już w 2018 roku. Zespół ogłosił europejską trasę koncertową i nie zapomniał w niej o Polsce. Co wiemy o koncercie? Gdzie i kiedy Thirty Seconds to Mars wystąpią w Polsce? Szczegóły koncertu znajdziecie poniżej! 

Thirty Seconds to Mars został okrzyknięty jedną z najlepszych koncertowych grup na świecie. W miniony czwartek zaprezentowali singiel Dangerous Night z ich nadchodzącego, piątego albumu studyjnego. Kawałek usłyszycie w RADIU ESKA.

 

(informacja prasowa: Live Nation Polska)

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze