Thirty Seconds to Mars - płyta America online [PIOSENKI, TRACKLISTA]

2018-04-04 16:27
Thirty Seconds to Mars - płyta America online. [PIOSENKI, TRACKLISTA]
Autor: fot. https://www.instagram.com/p/BhIOLwOnFJA/?hl=pl (screen Instagram) screen z profilu na Instagramie https://www.instagram.com/p/BhIOLwOnFJA/?hl=pl

America to tytuł piątej płyty Thirty Seconds to Mars! Piosenki i tracklistę znajdziecie na ESKA.pl

Thirty Seconds to Mars - płyta America online będzie cieszyć się dużą popularnością. Nowy utwór promujący wydawnictwo, One Track Mind z gościnnym udziałem A$ap Rocky’ego, zespół udostępnił w piątek, 23 marca. Premierze albumu towarzyszy kontrowersyjna kampania reklamowa. Przypominamy, że grupa dowodzona przez Jareda Leto w tym roku dwukrotnie wystąpi w Polsce.

Thirty Seconds to Mars - płyta America online

Album America trafi do sklepów oraz serwisów cyfrowych 6 kwietnia. Na płycie gościnnie oprócz A$ap Rocky’ego pojawia się Halsey. Jeden z utworów został wyprodukowany przez Zedda. Premierze płyty towarzyszy kontrowersyjna kampania reklamowa z plakatami zawierającymi zaskakujące hasła. Znaczenie kampanii wyjaśnił lider zespołu, Jared Leto: -  Dla mnie te plakaty są jak kapsuły czasu. Kiedy patrzymy na hasła osobno, bez kontekstu, mogą one prowokować, bawić lub zaskakiwać, ale razem dają one obraz kultury i czasów, w których żyjemy. Hasła pojawią się na plakatach w największych miastach na całym świecie. Zespół uruchomił stronę http://america.thirtysecondstomars.com - pod tym adresem każdy może przygotować własną wersję plakatu nawiązującego do okładki America oraz kampanii.

Płyta America online dostępna będzie od 6 kwietnia we wszystkich sklepach muzycznych. Być może pojawi się również na kanale ThirtySecondsToMarsVEVO na YouTube.

 

Thirty Seconds to Mars - piosenki

Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest „One Track Mind”. Utwór zostanie udostępniony w piątek, 23 marca. Pełna tracklista prezentuje się następująco:

 1. Walk On Water
 2. Dangerous Night produced by Zedd
 3. Rescue Me
 4. One Track Mind ft. A$AP Rocky
 5. Monolith
 6. Love Is Madness ft. Halsey
 7. Great Wide Open
 8. Hail To The Victor
 9. Dawn Will Rise
 10. Remedy
 11. Live Like A Dream
 12. Rider

W ramach trasy koncertowej Thirty Seconds to Mars dwa razy zagrają w Polsce. Pierwszy koncert odbędzie się 18 kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi. Po raz drugi Jared Leto i spółka zagrają 29 sierpnia w Tauron Arenie w Krakowie.

Koncerty 2018 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Autor: brak danych

  Koncerty 2018 w Polsce - kto wystąpi? Do naszego kraju ponownie zawitają największe muzyczne gwiazdy! Lista koncertów 2018 w Polsce wydłuża się z tygodnia na tydzień. Na ESKA.pl prezentujemy koncerty w Polsce 2018 na każdym miesiąc roku. Uwaga - artykuł po każdym dużym o

5 states in 24 hours - #MARSACROSSAMERICA is off to a great start!!!!! 🔥🔥🔥 Post udostępniony przez #MARS. (@30secondstomars)

 

Najnowsze