The Voice Of Poland Najlepszy Głos. Rafał Brzozowski zaśpiewał swoje największe hity w The Voice Of Poland [VIDEO,YOUTUBE]

2013-05-13 18:42

Rafał Brzozowski zaśpiewał podczas półfinału The Voice Of Poland Najlepszy Głos. Wokalista doskonale wie, co czują uczestnicy programu, ponieważ zaledwie rok temu sam znalazł się na ich miejscu. Nie udało mu się wygrać programu, jednak obecnie cieszy się olbrzymią popularnością. Na scenie The Voice Of Poland Najlepszy Głos wykonał Tak Blisko oraz Za Mało Nas. Zobacz występ wokalisty na Eska.pl.

Rafał Brzozowski był gościem specjalnym półfinału The Voice Of Poland Najlepszy Głos. Wokalista jest finalistą pierwszej edycji The Voice Of Poland Najlepszy Głos. Chociaż nie udało mu się wygrać kariera Rafała potoczyła się w błyskawicznym tempie. Jego debiutancki utwór Tak Blisko stał się przebojem wakacji 2012. Na wiosnę 2013 Rafał Brzozowski przygotował kolejny przebój Za Mało Nas.

>>>Wpadki w The Voice Of Poland Najlepszy Głos. Sprawdź, jakie śmieszne sytuacje przydarzyły się uczestnikom i prowadzącym!

Rafał Brzozowski na scenie The Voice Of Poland Najlepszy Głos zaśpiewał Tak Blisko oraz Za Mało Nas. Jego występ udowodnił półfinalistom, że sukces można osiągnąć nawet nie wygrywając programu. Występ Rafała rozruszał widownię, która razem z wokalistą śpiewała Tak Blisko. Na Eska.pl prezentujemy wykonanie wokalisty w półfinałowym odcinku The Voice Of Poland Najlepszy Głos. Czy podobał wam się wykon Rafała Brzozowskiego?

Zobacz Tak Blisko - Rafał Brzozowski w The Voice Of Poland Najlepszy GłosNie czytałeś jeszcze?

Ewelina Lisowska na videoczacie Eska.pl 14.05.2013. Zadaj pytanie Ewelinie na Eska.pl

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze