The Voice Of Poland Najlepszy Głos. Michał Sobierajski - kim jest uczestnik show? Sprawdź na Eska.pl [VIDEO]

2013-04-10 18:21

Michał Sobierajski to jeden z najbardziej utalentowanych uczestników drugiej edycji show The Voice Of Poland Najlepszy Głos.Michał zajmuje się muzyką od wielu lat. Jest studentem Kompozycji i Aranżacji na Akademii Muzycznej w Katowicach. Uzyskał także wiele nagród i wyróżnień także międzynarodowych. Na Eska.pl możecie dowiedzieć się więcej o podopiecznym Justyny Steczkowskiej.

Michał Sobierajski jest studentem kompozycji i aranżacji w Instytucie Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Uczestnik programu The Voice Of Poland Najlepszy Głos zdobył pierwsze miejsce na międzynarodowym
konkursie pianistycznym Concours Musical De France w Paryżu. To tylko jedno z wielu wyróżnień, jakie otrzymał Michał. Nagrodzony został indywidualnym wyróżnieniem na międzynarodowym konkursie młodych zespołów jazzowych Jazz Juniors. Został także finalistą międzynarodowego konkursu kompozytorskiego muzyki filmowej Transatlantyk Instant Composition Contest. Ponadto, jest wokalistą i autorem muzyki oraz tekstów w zespole Eugeniusz Kowalski, który zdobył m.in. nagrodę na ostatnim Festiwalu Form Muzycznych we Wrocławiu.

>>>Michał Sobierajski i Alicja Wasita zmierzą się na muzycznym ringu


>>>Michał Sobierajski zachwycił jurorów własną piosenkąMichał jest również twórcą muzyki i pianistą w zespołach: EMT i Steampunk Trio. Jeden z najbardziej uzdolnionych uczestników drugiej edycji The Voice Of Poland Najlepszy Głos jest pełen pozytywnej energii, obdarzony słuchem absolutnym, a najbardziej kocha te momenty kiedy powstaje muzyka.

W sobotę 13.04.2013 Michał Sobierajski zmierzy się na muzycznym ringu z Alicją Wasitą. Zaśpiewają piosenkę Josha Grobana You Raise Me Up.

Zobacz Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w The Voice Of Poland Najlepszy GłosNie czytałeś jeszcze?

Chvrches wystąpią przed Depeche Mode na Stadionie Narodowym 25.07.2013

EP


Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze