The Voice Of Poland 2, odcinek 3: Narine Szostak w Price Tag! Czy ormiańska piękność ma szansę na finał? [VIDEO]

2013-03-16 21:40

Narine Szostak wszystkie karty w trzecim odcinku The Voice Of Poland 2 postawiła na swoją wersję Price Tag - Jessie J. Czerwony fotel w trakcie wykonu ormiańskiej piękności odwrócił się tylko raz. Kto zdecydował się poprowadzić Narine prosto do finału? My już wiemy! Klikaj i sprawdzaj na Eska.pl!

Narine Szostak na scenę trzeciego odcinka The Voice Of Poland 2 przywędrowała prosto z Szansy Na Sukces. Uczestniczka programu zdecydowała się zaśpiewać Price Tag - Jessie J, którą możemy podziwiać na fotelu jurora w The Voice UK. Cover hitu gwiazdy z Wysp przekonał do Narine tylko Justynę Steczkowską, która jako jedyna odwróciła się przodem do sceny.

Narine Szostak to wokalistka ormiańskiego pochodzenia mieszkająca w Polsce od 1995 roku. Czy widzowie w kolejnych etapach programu będą zachwycać się nie tylko urodą, ale także wokalem uczestniczki drugiej edycji polskiego The Voice?

>>> The Voice Of Poland 2, odcinek 3: Basia Janyga polską Amy Winehouse? Zobacz jej wykon hitu Rehab [VIDEO]

Przekonamy się już niedługo a tymczasem zapraszamy Was do czytania Eska.pl, gdzie znajdziecie relację z trzeciego odcinka The Voice Of Poland 2. Klikajcie razem z nami ;).


Zobacz Price Tag - Narine Szostak w The Voice Of Poland 2!JB

Najnowsze