The Voice Of Poland 2, odcinek 1: Michalina Brudnowska w duecie z Justyną Steczkową w Boskie Buenos - Maanaam! [VIDEO]

2013-03-02 21:40

Michalina Brudnowska zachwyciła jurorów w pierwszym odcinku The Voice Of Poland 2 swoim wykonem Boskie Buenos - Maanamu, które otworzyło drzwi do kariery Justyny Steczkowskiej w 1994 roku w Szansie Na Sukces. Jak występ 30-letniej uczestniczki oceniła jurorka polskiego The Voice? Zobacz już teraz na Eska.pl!

Michalina Brudnowska zaskoczyła wszystkich trenerów The Voice Of Poland 2 w pierwszym odcinku muzycznego show. Młoda wokalistka zaśpiewała Boskie Buenos - Maanamu. Było to dość ryzykowne zagranie ze strony uczestniczki programu. Ten sam kawałek w 1994 roku w Szansie Na Sukces wykonała Justyna Steczkowska, jurorka drugiej edycji polskiego The Voice.

W tym przypadku prawdą okazały się słowa, że do odważnych świat należy. Michalina nie tylko zdobyła głosy wszystkich mentorów programu, ale także miała okazję zaśpiewać na scenie z samą Justyną. Wokalistki popisały się przed publicznością swoimi wokalnymi możliwościami.

>>> The Voice Of Poland 2, odcinek 1: zobacz występ Natali Sikory i komentarze jurorów! Janis Joplin zmartwychwstała? [VIDEO]


30-letnia Michalina Brudnowska po duecie ze swoją idolką zdecydowała, że to właśnie ona zostanie jej trenerką w The Voice Of Poland 2. Co pokażą panie w kolejnym etapie? Przekonamy się już niedługo!


Zobacz Boskie Buenos - Michalina Brudnowska!JB