The Voice Of Poland 2, odcinek 1: Bartek Chupa Zawadzki w Enter Sandman - Metalliki! Jurorzy zaryczeli na scenie [VIDEO]

2013-03-02 22:34

Bartek Chupa Zawadzki zaśpiewał Enter Sandman - Metalliki w pierwszym odcinku The Voice Of Poland 2. Rockowy wokal uczestnika show przekonał wszystkich jurorów programu. Do dołączenia do swojej drużyny mocno zachęcała Bartka Patrycja Markowska. Sprawdź, jakiego mentora wybrał i zobacz jego występ na Eska.pl!

Bartek Zawadzki zachwycił trenerów The Voice Of Poland 2 w pierwszym odcinku show swoją wersją Enter Sandman - Metalliki. Jako pierwsza swój fotel odwróciła Justyna Steczkowska, ale wokalista rozkochał w sobie przede wszystkim Patrycyję Markowską. Rockowy pazur w jego głosie przekonał piosenkarkę, że to właśnie w jej drużynie powinien znaleźć się Bartek.

Występ Chupy zachęcił Marka Piekarczyka i Justynę Steczkowską do małego show na scenie, gdzie razem zaryczeli w rockowym stylu. Uczestnik programu ostatecznie dołączył do teamu Tomosona i Barona. To jest człowiek, który się nie bał pokazać, że można drzeć japę i robić to profesjonalnie - skomentowali członkowie zespołu Afromental.

Czy Bartek Zawadzki ma szansę wygrać The Voice Of Poland 2? Wszystkiego dowiemy się niebawem. Tymczasem do Waszej dyspozycji włączamy Eskowy czat, gdzie możecie komentować występ rockmana.

>>> Kim jest Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2? Poznaj sensację pierwszego odcinka programu [VIDEO]

PS Czytajcie Eska.pl, gdzie znajdziecie wszystkie informacje o drugiej edycji polskiego The Voice. Do zo w kolejnych newsach ;)!


Zobacz Enter Sandman - Bartek Chupa Zawadzki!JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze