THE VOICE OF POLAND 2 - Monika Tyburska z Kołysanką Dla Nieznajomej! [VIDEO]

2013-03-23 21:32

THE VOICE OF POLAND 2 - Monika Tyburska z Kołysanką Dla Nieznajomej! Monika zaryzykowała śpiewając piosenkę Perfectu - zespołu, w którym wokalistą jest ojciec jednej z jurorek, Patrycji Markowskiej. Zobacz występ Moniki!

THE VOICE OF POLAND 2 - Monika Tyburska zaśpiewała Kołysankę Dla Nieznajomej! Był to ryzykowny wybór, ponieważ ta piosenka jest jednym z największych przebojów grupy Perfect - zespołu, w którym wokalistą jest Grzegorz Markowski, prywatnie ojciec jednej z jurorek, Patrycji Markowskiej.

Jak ocenili ją jurorzy? Justyna Steczkowska powiedziała: Masz rzadko spotykany dar. Masz musicalowy głos. Idealny sopran, naprawdę świetny. Patrycja Markowska dodała: Masz perlisty głos. Ta piosenka powinna być zaśpiewana z zadziorem, bo w tym wydaniu stała się cukierkowa, ale było czyściutko.

Monika w kolejnych odcinkach będzie reprezentować drużynę Marka Piekarczyka.

The Voice Of Poland 2 - Monika Tyburska. Zobacz występ na Eska.pl!


Nie czytałeś jeszcze?

>>> KONKURS: Ostatnie bilety na koncert Biebera w Polsce! Tylko na Eska.pl możecie jeszcze zdobyć podwójne bilety na Justina! [VIDEO]

al

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE