The Voice Of Poland 2: Jacek Maślanka vs Bartosz Zawadzki w With A Little Help From My Friends! [VIDEO]

2013-04-06 22:05

Jacek Maślanka i Bartosz Zawadzki na ringu The Voice Of Poland 2 zmierzyli się z With A Little Help From My Friends - The Beatles. Rockowy głos Chupy współgrał z wysokimi dźwiękami, które zaserwował nam Jacek. Kto wyszedł zwycięsko z tej bitwy? Zobacz występ chłopaków i sprawdź decyzję Tomsona i Barona!

W The Voice Of Poland 2 przyszła pora na wokalne bitwy poszczególnych uczestników z każdej z drużyn. W jednej z nich zmierzyli się Jacek Maślanka i Bartosz Chupa Zawadzki. Na ringu zaśpiewali cover With A Little Help From My Friends autorstwa The Beatles. Występ szczególnie porwał opiekunów chłopaków, czyli Tomsona i Barona.

Gwiazdy Afromental podczas wykonu Jacka i Bartka nie mogli usiedzieć w swoim jurorskim fotelu. Podobnie reagowała publiczność, którą uczestnicy drugiej edycji polskiego The Voice zaczarowali harmonią rockowej chrypy z melodyjnym wokalem.

Niestety tylko jeden z solistów będzie kontynuował swoją przygodę w programie. Tomson i Baron do swojego teamu w dalszych etapach show zaprosili Bartosza. Czy podjęli słuszną decyzję? Dajcie znać w komentarzach!


Zobacz With A Little Help From My Friends - Jacek Maślanka vs Bartosz Zawadzki!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze