The Voice Of Poland 2: Anna Ozner vs Karolina Jarzyńska w Fallin'! [VIDEO]

2013-04-06 23:00

Anna Ozner i Karolina Jarzyńska z dryżyny Tomsona i Barona w ringowej bitwie w The Voice Of Poland 2 musiały sprostać Fallin' Alicii Keys. Jurorzy nie mieli wątpliwości, że panie poradziły sobie z hitem nawet lepiej niż jego autorka. Którą wokalistkę wybrali chłopaki z Afromental? Zobacz!

Anna Ozner i Karolina Jarzyńska z The Voice Of Poland 2 po swoim wykonie Fallin' Alicii Keys na ringu postawiły swoich mentorów przed trudnym wyborem. Tomson i Baron zauroczeni mocnymi wokalami swoich podopiecznych bardzo długo zastanawiali się na ostateczną decyzją, której nie ułatwili im inni trenerzy.

Gdyby siedziała tu Alicia Keys nie wiedziałaby, co ma powiedzieć - skomentowała wykon uczestniczek drugiej edycji polskiego The Voice Justyna Steczkowska.

>>> The Voice Of Poland 2: Ola Niewęgłowska vs Łukasz Choroń w Broken Strings! [VIDEO]


Tomson i Baron zdecydowali się dać w końcu szansę Ani, która urzekła ich lekkością przy śpiewaniu wysokich dźwięków. Was też powaliła na kolana? Piszcie w Eskowym czacie i komentujcie bitwę Anni i Karoliny.


Zobacz Fallin' - Anna Ozner vs Karolina Jarzyńska!JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze