Trenerzy The Voice of Poland

i

Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland 12 - to ona może być jurorką w nowej edycji! O kogo chodzi?

2021-06-22 14:27

The Voice of Poland 12 wywołuje wiele emocji wśród fanów popularnego programu TVP. Wiadomo już, czekają nas zmiany w składzie jury. Z talent show odeszły aż trzy gwiazdy, co oznacza trzy nowe twarze na fotelach trenerach. Pojawiły się spekulacje na temat pewnej gwiazdy, która może zostać jurorem. O kim mowa?

The Voice of Poland 12 będzie edycją pełną nowości dla fanów programu. Ostatnio Edyta Górniak poinformowała, że nie pojawi się w nadchodzącym sezonie. To już trzecie odejście po 11. edycji słynnego talent show TVP. Pierwszym trenerem, który poinformował o swoim odejściu, był Michał Szpak. Później informacje na temat swojego odejścia przekazała Urszula Dudziak. Nadal nie wiadomo, co z Tomsonem i Baronem, jednak podejrzewa się, że zostaną oni w programie. Czekają nas na pewno trzy zmiany. Pierwszym nazwiskiem, które według wielu mediów jest już potwierdzone, jest Sylwia Grzeszczak. Piosenkarka jest ulubienicą wielu Polaków, dlatego też wydaje się być dobrym wyborem. Jednak na tym nie skończyły się spekulacje. Mówi się także o innej bardzo znanej artystce. O kim mowa?

Krystian Ochman - zwycięzca The Voice of Poland 11. Tak wyglądała jego droga w programie!

The Voice of Poland 12 - kto w jury?

Nazwisko drugiej potencjalnej trenerki The Voice of Poland 12 nie będzie zaskoczeniem, ponieważ artystka ma już doświadczenie w tej roli po udziale w The Voice Senior. Mowa o Alicji Majewskiej. Informacje na ten temat na początku czerwca przekazał Pudelek. - TVP zastanawia się nad tym, czy jurorskiego fotela w standardowym The Voice nie zaproponować Alicji Majewskiej. Jej współpraca z Telewizją Publiczną jest w ostatnim czasie bardzo dobra. Majewska ma bardzo wysokie notowania u władz stacji, więc oprócz edycji Senior, w której sprawdza się świetnie, mogłaby pojawić się również w The Voice of Poland. Jest to bardzo prawdopodobne - czytamy na portalu.

The Voice of Poland 12 - kiedy premiera?

Potwierdzono, że 12. edycja programu The Voice of Poland pojawi się na antenie kanału TVP2 już po wakacjach. Premiery należy spodziewać się w pierwszą lub drugą sobotę września 2021 roku. Do tej pory nie potwierdzono jednak dokładnej daty emisji pierwszego odcinka.