The Voice of Poland 12 - najlepszy występ trzeciego odcinka [GŁOSOWANIE]

2021-09-27 14:28
Jurorzy The Voice of Poland 12
Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland 12 już trwa! Najpopularniejszy talent show powrócił na ekrany i widzieliśmy już wiele występów w ramach Przesłuchań w ciemno. Można się spodziewać, że poziom tej edycji będzie wysoki. Kto według was wypadł najlepiej w trzecim odcinku? Oddajcie głos w naszej ankiecie.

The Voice of Poland wystartował! Nowa edycja słynnego talent show wywołuje wiele emocji od kilku tygodni. Za nami już trzeci odcinek 12. edycji i poznaliśmy kolejnych kandydatów do tytułu najlepszego głosu w Polsce. Internauci zauważyli, że poziom tej edycji może być wysoki, ponieważ wielu kandydatów ma potencjał. Kto według was był najlepszy w ostatnim odcinku? Widzowie oglądając program bawią się w jurorów i oceniają występy uczestników. Z pewnością każdy z widzów The Voice of Poland ma minimum jednego faworyta w każdym odcinku. Oddaj głos w naszej ankiecie i wybierz najlepszy głos trzeciego odcinka najpopularniejszego muzycznego talent show w naszym kraju!

The Voice of Poland 12 - Trenerzy o Sylwii Grzeszczak: "Była wystraszona"

The Voice of Poland 12 - trzeci odcinek. Najlepszy występ

W trzecim odcinku The Voice of Poland 12 do kolejnego etapu przeszli:

  • Elżbieta Łoboda - "P.D.A. (We Just Don't Care)"
  • Wiktor Kowalski - "Summertime"
  • Anna Hnatowicz - "Only Love Can Hurt Like This"
  • Julita Kaczyńska - "Bird Set Free"
  • Karolina Szczurowska - "Never Grow Up"
  • Wiktor Zwierzyński - "Give Me Love"
  • Ola Pobiega - "Alone"

Kto był najlepszy? Zagłosuj w ankiecie poniżej:

Sonda
The Voice of Poland 12 - kto był najlepszy w trzecim odcinku?

The Voice of Poland 12 - kiedy oglądać?

The Voice of Poland wystartował w sobotę 11 września 2021. To właśnie w soboty w każdym tygodniu będzie można oglądać nową edycję tego show. Emisja zawsze o godzinie 20:00. Powtórki można obejrzeć w niedzielne popołudnia lub w internecie na stronie internetowej vod.tvp.pl.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze