The Voice of Poland 11

i

Autor: materiały prasowe

The Voice of Poland 11 - FINALIŚCI. Kto walczy o zwycięstwo w programie?

2020-11-08 14:56

The Voice of Poland 11 - finał zbliża się wielkimi krokami! Których uczestników zobaczymy w odcinkach finałowych? To właśnie oni zmierzą się między sobą i zawalczą o zwycięstwo! Kto z nich ma największe szanse na wygraną? Lista finalistów, których zobaczymy w The Voice of Poland 2020 czeka na was poniżej! Macie swojego faworyta?

The Voice of Poland 11 dobiega końca! Których uczestników zobaczymy w finałowych odcinkach? Lista ta jest już pełna, dlatego postanowiliśmy przedstawić wam ją raz jeszcze na ESKA.pl! The Voice of Poland 2020 - kto znalazł się w finale? To właśnie tych uczestników zobaczymy w nadchodzących odcinkach na żywo. Ci uczestnicy wywalczyli sobie finał i to właśnie oni będą rywalizować z innymi i zawzięcie walczyć o zwycięstwo w tej edycji! Kto z nich ma największe szanse na wygranie The Voice of Poland 11? Już poniżej czeka na was specjalna galeria, dzięki której dowiecie się, którzy uczestnicy trafili do ścisłych odcinków finałowych. Szesnastka niezwykle uzdolnionych wokalistów powalczy o wyjątkowe pierwsze miejsce w programie! Czy jest wśród nich wasz faworyt? Zobaczcie, kogo usłyszymy w finale The Voice of Poland 2020 już niebawem!

Edyta Górniak zalała się łzami w The Voice of Poland. Co się stało
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE