The Voice of Poland 10 - teledyski finalistów. Internauci pokochali dwa z nich!

2019-12-02 11:03 AD
Alcija
Autor: EastNews / ADAM JANKOWSKI/REPORTER

The Voice of Poland 10 było edycją, która trzymała widzów w napięciu od początku do końca. Po raz pierwszy jurorami zostali Kamil Bednarek i Margaret, którzy do muzycznego finału przygotowali dwóch wybitnych wokalistów. Chociaż zwyciężyła Alicja Szemplińska, to cała czwórka ma szanse na wspaniałą karierę. W internecie możecie już teraz zobaczyć ich debiutanckie teledyski!

The Voice of Poland 10 - teledyski finalistów, to specjalnie nakręcone przed samym finałem klipy do napisanych dla nich singli. Do odcinków na żywo dostało się szesnastu najlepszych, zdaniem jurorów, kandydatów do zwycięstwa. Mimo ogromnego stresu musieli dawać z siebie wszystko. W kolejnych etapach odpadali pozostali uczestnicy, aż pozostała finałowa czwórka: Damian, Alicja, Daria i Tadeusz. Trenerzy dawali z siebie wszystko by przygotować z nimi jak najlepsze piosenki, które mogli zaprezentować już w półfinale show. Na YouTubie zobaczyć można już klipy całej czwórki. Wszystkie nakręcone zostały w podobnym stylu, a piosenki potrafią cieszyć, zaskakiwać i wzruszać! Który z teledysków wypadł najlepiej? Okazuje się, że internautom ciężko byłoby się zdecydować! Fani polubili wszystkich finalistów 10 edycji i nie potrafią jednogłośnie wybrać tego najlepszego. Każdy, kto ogląda Voice of Poland od początku musi przyznać, że single w tej edycji były niezwykle dobrze dobrane! Czyj klip cieszy się największą popularnością?

The Voice of Poland - teledyski finalistów. Który był najlepszy?

Teledysk, który najbardziej spodobał się internautom to Prawie My Alicji Szemplińskiej. Drugie miejsce otrzymuje Daria Raczek, której klip do Nie Polubisz Mnie ma już ponad 130 000 tysiące odtworzeń! Wszystkie teledyski zobaczyć możecie poniżej.

Najnowsze