The Voice Kids - piosenka trenerów. Co zaśpiewali?

2017-12-04 14:36
The Voice Kids - piosenka trenerów. Co zaśpiewali?
Autor: Fot. VIPHOTO/East News Edyta Górniak z Tomsonem i Baronem

The Voice Kids - premiera nowego muzycznego show coraz bliżej. Zanim jednak zobaczymy pierwszy odcinek programu, poznamy piosenkę, którą zaśpiewali trenerzy w ramach The Voice Kids.

The Voice Kids premierowo zobaczymy w TVP2 w poniedziałkowy wieczór 1 stycznia 2018 roku. Widzowie z niecierpliwością czekają na pierwszą polską edycję muzycznego show dla dzieci wzorowanego na dobrze znanym nam The Voice of Poland. W trakcie oczekiwania na premierę show, twórcy zaskakują widzów różnymi niespodziankami.

Voice Kids - trenerzy, uczestnicy, zasady, zwiastun

Autor: brak danych

  Voice Kids - trenerzy, uczestnicy, zasady, zwiastun - wszystkie informacje w jednym miejscu! Premierowa edycja The Voice Kids zbliża się wielkimi krokami - pierwszy odcinek programu już 1 stycznia o godz. 20:05 na antenie Telewizyjnej Dwójki. Za nami sesja zdjęcio

The Voice Kids - piosenka

Jedną z nich jest wspólny utwór jurorów programu. Już w środę 6 stycznia z okazji mikołajek dowiemy się jaką piosenkę, specjalnie na potrzeby show, nagrali trenerzy pierwszej polskiej edycji The Voice Kids. Przypomnimy, że jurorami show zostali Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Do czasu rozwiązania zagadki fani telnet show mogą typować, jaki cover usłyszymy. Macie swoje typy?

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze