The Voice Kids 5 - castingi. W jakim wieku i jak się zgłosić? [ZASADY]

2021-05-11 17:15 Adrian Rybak
The Voice Kids 4
Autor: Jan Bogacz / TVP2

The Voice Kids to najpopularniejszy muzyczny program telewizyjny dla dzieci w Polsce. Uczestnicy poprzednich edycji osiągnęli ogromne sukcesy w świecie muzyki pomimo młodego wieku. Przykładami są Roksana Węgiel, Viki Gabor, Marcin Maciejczak, Ala Tracz, czy Carla Fernandes. Rozpoczęły się przesłuchania do 5. edycji show. Wiemy, co należy zrobić, aby się zgłosić.

Wystartowały przesłuchania internetowe do kolejnej edycji najpopularniejszego dziecięcego programu muzycznego w naszym kraju. Programy z cyklu The Voice od lat są kuźnią talentów. Muzyczne show otworzyły drzwi do kariery między innymi Natalii Nykiel, Sarsie, Annie Karwan, Roksanie Węgiel, Viki Gabor, Marcinowi Maciejczakowi i Siostrom Szydłowskim. Właśnie ruszyły castingi do piątej edycji The Voice Kids. Podobnie jak w ubiegłym roku casting przez internet to jedyna droga, aby wziąć udział w programie. Uczestnicy mogą wysyłać zgłoszenie do 23 maja 2021 roku na stronie www.voicecasting.pl. Trzeba jednak spełnić pewne warunki, aby wejść do grona kandydatów. Wyjaśniamy, jak trzeba to zrobić.

The Voice Kids - finaliści czwartej edycji programu

The Voice Kids 5 - casting. Jak się zgłosić?

Na stronie www.voicecasting.pl należy wybrać program, w którym chce się wziąć udział i wysłać zgłoszenie - krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami. Po zakończeniu castingów, osoby, które zakwalifikują się do programu, zostaną poinformowane drogą mailową lub telefoniczną. Do The Voice Kids można zgłaszać uzdolnione muzycznie dzieci w wieku 8-14 lat. Zgłoszenie muszą wypełnić wyłącznie rodzice bądź opiekunowie prawni dziecka. Zgłoszenia wysłane przez dziecko lub inne osoby niebędące rodzicem / opiekunem prawnym, nie będą rozpatrywane.

The Voice Kids 5 - zasady castingu

Każda zgłaszająca się osoba powinna nagrać muzyczne występy do podkładu lub z wykorzystaniem akompaniamentu na pianinie bądź gitarze albo zaśpiewać a cappella. Ważne, aby nagrania nie były w żadnym stopniu edytowane za pomocą programów do obróbki dźwięku. Powinny być także pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos.

Najnowsze