The Voice Kids 3 - najmłodsza uczestniczka faworytką po bitwach Dawida? Ala Tracz podbiła serca widzów

2020-02-22 17:54
Ala Tracz
Autor: Materiały TVP

Za nami pierwsze bitwy trzeciej edycji The Voice Kids! W tym roku jako pierwszy pole do popisu otrzymał Dawid i to uczestnicy z jego drużyny w pierwszej kolejności walczyli o przejście do finału. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a Dawid miał niewiarygodnie trudne zadanie, aby ze wszystkich uzdolnionych młodych wokalistów wybrać jedynie trójkę.

The Voice Kids 3 - Ala Tracz jest nową faworytką programu? Podczas Bitew i Sing-off zachwyciła swoim wyjątkowo dojrzałym wokalem! Ala przyszła do programu razem ze swoją siostrą, Olą, która także trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Trenerzy nie mieli pojęcia, że dziewczynki są ze sobą spokrewnione! Okazało się, że obie mają piękne głosy i wspaniały talent muzyczny. Podczas etapu Bitew Oli niestety nie udało się przejść dalej, jednak Ala w swoim trio okazała się najlepsza, a Dawid zdecydował, że wyróżniła się także podczas Sing-offów. Dziewczynka przeszła do finału i to właśnie ona będzie jedną z uczestniczek trzeciej edycji The Voice Kids, którą będziemy mogli oglądać podczas odcinka na żywo. Czy to właśnie najmłodsza z trójki finalistów pierwszego odcinka Bitew stanie się kolejną zwyciężczynią The Voice Kids? Wygląda na to, że Ala ma naprawdę bardzo duże szanse!

The Voice Kids 3 - Ala Tracz jest nową faworytką programu?

Dziewięcioletnia Ala jest jedną z najmłodszych uczestniczek trzeciej edycji The Voice Kids, a mimo to dysponuje niezwykle dojrzałym, wyszkolonym głosem. Dziewczynka podczas Bitew w drużynie Dawida Kwiatkowskiego trafiła do trio razem z Kariną i Józią. Młode wokalistki wykonały piosenkę O mnie się nie martw, a ich występ był nie tylko popisem umiejętności wokalnych, ale także aktorskich. Udało im się rozruszać nie tylko publiczność, ale nawet trenerów, którzy byli zachwyceni ich interpretacją utworu. Dawid nie miał łatwego zadania, ale ostatecznie uznał, że najlepsza w tej grupie była Ala.

Homer - Odyseja - streszczenie lektury - posłuchaj podcastu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Lektury szkolne

Ala okazała się prawdziwą petardą także podczas Sing-off. W tym etapie uczestnicy wykonują piosenkę, którą śpiewali podczas Przesłuchań w ciemno. W przypadku Ali był to utwór I'll Be There z repertuaru Jackson 5. Dziewięciolatka ponownie zachwyciła trenerów - wszyscy byli zgodni, że to ona razem z Marcinem powinna przejść do finału. Taką decyzję podjął także Dawid, który oprócz Ali i Marcina wybrał również Anastazję. Wybór trenera popierają także widzowie The Voice Kids. W komentarzach pod postem na fanpage'u programu są dziesiątki głosów fanów, którzy wskazują, że Ala i Marcin to najlepsi uczestnicy tegorocznej edycji. Dość powiedzieć, że samo wideo z występu Ali w Przesłuchaniach w ciemno ma już ponad 450 tysięcy wyświetleń! Finał The Voice Kids, który obejrzymy już 22 lutego, zapowiada się naprawdę emocjonująco.

Najnowsze