The Voice Kids 3? Kiedy kolejna edycja programu?

2019-02-25 11:06 A.D.
The Voice Kids 2 - 26.01.2019
Autor: materiał prasowy

The Voice Kids to ulubiony program nie tylko dzieci. Również dorośli lubią delektować się świetnymi wykonaniami młodych wokalistów. Dzieciaki potrafią zaskoczyć swoim talentem, pracowitością i odwagą. Finał drugiej edycji show będziemy mogli zobaczyć na żywo już 23 lutego. Wtedy też poznamy najlepszy głos w Polsce w roku 2019. Czy i kiedy zobaczymy The Voice Kids 3?

The Voice Kids ponownie zachwyciło widzów w całej Polsce. Uzdolnieni uczestnicy trafili do trzech drużyn - Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona. To trenerzy zadecydowali o tym, kto dostanie się do finałowej 9, a następnie trójki. Czy będziemy mogli cieszyć się kolejna edycją niezwykłego programu dla dzieci? W kraju z pewnością jest jeszcze wiele młodych talentów, które mogą nas oczarować! 

Przeczytaj też: The Voice Kids 2 przeciw mowie nienawiści - mocne oświadczenie twórców!

The Voice Kids 3 - czy będzie nowa edycja? 

Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych informacji o tym, czy będziemy mogli obserwować trzecią edycję muzycznego show. Możemy jednak spodziewać się, że po tak wielki sukcesie jaki osiągnęła druga edycja, czekają nas kolejne muzyczne emocje! 

The Voice Kids 3 - kiedy nowe odcinki show? 

Nowych odcinków show możemy spodziewać się na początku 2020 roku. Wcześniej czeka nas najprawdopodobniej The Voice of Poland, czyli edycji show dla dorosłych. 

Najnowsze