Finał The Voice Kids 2 - kiedy poznamy zwycięzcę show?

2019-02-22 15:31
The Voice Kids 2 - 26.01.2019
Autor: materiał prasowy

The Voice Kids to show, które pokochały miliony widzów w całej Polsce! Uzdolnione dzieciaki walczą o możliwość wydania własnego singla i zaistnienia na muzycznej scenie. Dzięki programowi sukces odnieśli między innymi Roksana Węgiel, Antek Scardina i Zuza Jabłońska. Teraz przed szansą stanie najlepsza trójka uczestników drugiej edycji. Kiedy zobaczymy finał programu? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl.

The Voice Kids powróciło na ekrany telewizyjnej Dwójki na początku 2019 roku. Uzdolnione dzieciaki stają na scenie, a o tym czy trafią do jednej z drużyn, decyduje jedynie to, jak poradzą sobie z wybranym utworem. Drugim etapem są bitwy w drużynach. Trenerzy z każdej trójki wybierają najlepszego uczestnika, który stanie do pojedynków Sing Of. Każdy juror wybiera swoją najlepszą trójkę, która wchodzi w skład finałowej dziewiątki. Kiedy będziemy mogli zobaczyć ostatni odcinek drugiej edycji The Voice Kids? 

The Voice Kids - FINAŁ

Finał The Voice Kids 2 będziemy mogli zobaczyć 23 lutego! Podzielony będzie na dwa odcinki. Podczas pierwszego z nich z finałowej dziewiątki wybrana zostanie trójka, która przejdzie do ścisłego finału. 

The Voice Kids - odcinek na żywo

Finał The Voice Kids odbywać się będzie podobnie jak w 2018 roku na żywo. Na scenie zobaczymy nie tylko uczestników ale i gości specjalnych. Każdy z nas będzie mogł oddać głos na swojego faworyta. 

Najnowsze