The Voice Kids 2 - Cleo szczerze o programie i uczestnikach

2018-12-10 16:07
Cleo
Autor: East News / TOMASZ RADZIK

W skład trenerski w programie Voice of Kids wchodzi niezastąpiony duet Tomson - Baron oraz Dawid Kwiatkowski. Od 1 stycznia w rolę trenera wcieli się również Cleo! Jak radzi sobie w nowej roli?

The Voice Kids - pierwsza polska edycja okazała się strzałem w dziesiątkę. Program miał świetne wyniki oglądalności. Stał się również trampoliną do popularności dla Roksany Węgiel, która wygrała Eurowizję Junior. Już 1 stycznia rusza kolejna edycja talent-show. Poziom wokalistów będzie równie wysoki, co w debiutanckiej edycji show? Zobaczcie pierwszy zwiastun nowej edycji.

The Voice Kids 2 – prowadzący gotowi na drugą edycję! [VIDEO]

The Voice Kids - zwiastun

Na krótkim filmiku widać, jak Cleo spontanicznie reaguje na występy młodych zdolnych. Trzeba przyznać, że wokale uwiecznione na zwiastunie są naprawdę imponujące. Widać, jak wzruszony Tomson nie może powstrzymać łez. Nadchodząca edycja show przyniesie nam z pewnością sporo emocji.

The Voice Kids - Cleo

Cleo jako nowy trener, jest główną bohaterką pierwszej zapowiedzi nowej edycji programu. Czy według artystki sam talent wystarczy do osiągnięcia sukcesu?

To nie jest tak, że wychodzi się na scenę i po prostu dostaje się dar z niebios i się po prostu śpiewa. To jest ciężka praca. Talent to jest taka iskierka, nad którą trzeba pracować aż pojawi się taki porządny płomień. Nie zawsze jest tak, że wszystko wychodzi po prostu za pstryknięciem palców. Czasami jest trudno ale to trzeba po prostu poczuć. Cieszę się że mogę dać nadzieję i to całe doświadczenie, żeby te dzieciaki po prostu mogły się rozwijać dalej i spełniać swoje marzenia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze