The Ride w wersji akustycznej brzmi lepiej niż w oryginale? Rafał Brzozowski zaskoczył wszystkich

Rafał Brzozowski
Autor: TRICOLORS/East News

Rafał Brzozowski zaprezentował światu akustyczną wersję eurowizyjnego utworu The Ride z okazji wirtualnego koncertu w ciemności organizowanego przez portal Eurovoix. Czy w tym wykonaniu wokalista brzmi lepiej niż w oryginalnej tanecznej wersji? Jak Rafał Brzozowski odnalazł się w tym nowym brzmieniu? Zobaczcie sami!

Rafał Brzozowski wziął udział w wirtualnym koncercie w ciemności, który został zorganizowany przez portal Eurovoix. Muzyczne widowisko powtarzane jest co roku na chwilę przed Eurowizją. Show trwa niespełna trzy godziny i mamy okazję zobaczyć na nim i posłuchać kompletnie nowe wersje utworów reprezentantów, które już niebawem wybrzmią na eurowizyjnej scenie. Rafał Brzozowski również, jak pozostali wziął udział w pre-party Eurowizji 2021. Wokalista porzucił podczas widowiska taneczną wersję polskiej piosenki The Ride i zaprezentował światu wersję akustyczną!

Jego eurowizyjny kawałek w spokojnym klimacie lat 80 bardzo spodobał się słuchaczom. Co więcej, piosenkarz w trakcie występu pokazał także talent gry na keyboardzie oraz kreatywność, ponieważ dał fanom kompletnie nową aranżację piosenki, którą usłyszała już cała Polska. Nowa wersja utworu The Ride przypadła widzom bardziej do gustu niż oryginalny kawałek? Oceńcie sami, która wersja bardziej wam odpowiada. Zarówno w jednej, jak i w drugiej nie brakuje elektroniki i charakterystycznych okularów Rafała Brzozowskiego. 

Rafał Brzozowski - The Ride w akustycznej wersji

Rafał Brzozowski jakiś czas temu pokazał światu utwór, który zaprezentuje na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji już 22 maja tego roku. Utwór The Ride jak się okazuje ma jednak wiele twarzy! Artysta podczas koncertu w ciemno zaprezentował jego kompletnie odmienioną aranżację. Piosenka The Ride w akustycznej wersji brzmi równie dobrze jak oryginał. Jest dużo bardziej spokojna i klimatyczna. Idealnie oddaje lata 80. 

Rafał Brzozowski o występie na Eurowizji, piosence Ride i wsparciu innych artystów
Najnowsze