Eurowizja 2021 - Rafał Brzozowski zaśpiewał The Ride na żywo. Reakcje widzów są zaskakujące

2021-04-19 16:15 Adrian Rybak
Rafał Brzozowski
Autor: WBF

Eurowizja 2021 już za kilka tygodni, ale Polacy mieli już szanse zobaczyć pierwszy występ na żywo swojego reprezentanta. Jest nim Rafał Brzozowski, który w sobotę 17.04.21 po raz pierwszy zaprezentował eurowizyjny utwór The Ride na scenie. Nie przeszło to bez echa. W mediach społecznościowych szybko pojawiły się komentarze. Co mówili widzowie?

Eurowizja 2021 już niedługo. Rafał Brzozowski po raz pierwszy zaprezentuje się na eurowizyjnej scenie w czwartek 20 maja br. Jednak Polacy nie musieli czekać do samej Eurowizji, aby zobaczyć reprezentanta Polski na scenie. Rafał Brzozowski był gościem specjalnym finału czwartej edycji programu The Voice Kids, gdzie zaśpiewał The Ride. Na ten występ czekali wszyscy fani Eurowizji, którzy zastanawiali się, jak Brzozowski sobie poradzi. Choć pojawiło się wiele hejtu i negatywnych komentarzy, pojawiły się także dobre opinie. - Poradził sobie lepiej niż myślałem - napisał jeden z użytkowników Facebooka. - W tańcu jest drewniany, ale wokalnie sobie poradził - napisał ktoś inny. Pojawiły się także podejrzenia, że występ Rafała Brzozowskiego nie był całkowicie na żywo. Niektórzy uważają, że był to tak zwane pre-record, czyli wcześniej nagrany wokal, który ma brzmieć inaczej niż oficjalne audio.

Rafał Brzozowski o występie na Eurowizji, piosence Ride i wsparciu innych artystów

Eurowizja 2021 - występ Polski. Jak będzie wyglądał?

Chcemy pokazać, że my jako Polacy jesteśmy w stanie zrobić coś na światowym poziomie. Pracuję z najlepszymi fachowcami, więc czeka mnie mnóstwo pracy, ale dla mnie to jest satysfakcja, że mamy świetną piosenkę - mówił na stronie Eurowizji TVP na Facebooku Rafał Brzozowski. Reżyserem i dyrektorem artystycznym polskiego występu będzie Mikołaj Dobrowolski. Z kolei za choreografię odpowiada Agustin Egurrola. Wiadomo, że nie może on wyglądać tak samo jak show w The Voice Kids, ponieważ na Eurowizji na scenie może pojawić się maksymalnie sześć osób.

Eurowizja 2021 - kiedy i gdzie oglądać?

Półfinały odbędą się w dniach 18 i 20 maja, z kolei finał w sobotę 22 maja. Wszystkie koncerty rozpoczną się o godzinie 21:00. W Polsce transmisję z tłumaczeniem będzie można zobaczyć na antenie TVP1. Eurowizja 2021 odbędzie się w Rotterdamie w Holandii. Kraj dostał prawa do organizacji po tym, jak w 2019 wygrali konkurs. Triumfował wtedy Duncan Laurence z piosenką Arcade.

Najnowsze