The Next Day - Dawid Bowie. Posłuchaj płyty na dziesięć dni przed premierą za darmo! [AUDIO]

2013-03-03 11:57

The Next Day to najnowszy album Dawida Bowie, który na dziesięć dni przed premierą możecie posłuchać za darmo na iTunes! Zobacz największe przeboje Dawida Bowie.

The Next Day to tytuł najnowszej płyty Dawida Bowie, która ukaże się 11.03.2013. Płyta dostępna jest do darmowego odsłuchania na iTunes. Dawid Bowie zniknął ze sceny muzycznej dziesięć lat temu. W styczniu 2013 zaprezentował publiczności pierwszy singiel z albumu The Next Day. Piosenka Where Are You Now natychmiast podbiła listę przebojów iTunes i serca fanów.

Zobacz na Eska.pl kim jest Natalia Sikora z The Voice Of Poland

Premiera płyty The Next Day Dawida Bowie odbędzie się 11.03.2013. Do sprzedaży trafi także edycja The Luxe, na której znajdą się dodatkowe trzy piosenki. Dawid Bowie wydał dotychczas 23 albumy. The Next Day będzie jego 24 krążkiem.

Zobacz Where Are You Now - Dawid BowieZobacz Strangers When We Meet - Dawid BowieNie czytałeś jeszcze?

Elżbieta Zapendowska szczerze o Dodzie, Edycie Górniak, Ewelinie Lisowskiej i Gosi Andrzejewicz


Fani Davida Bowie kojarzą nie tylko jego role filmowe, ale też filmy w których wykorzystano jego muzykę. Zobacz film Kiltro, w którym wykonał tytułową piosenkę.


EPPodziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze