The Fox Ylvis: co tak naprawdę znaczy lis w nowym hicie YouTube? Poznaj sekret Ylvis na ESKA.pl! [VIDEO]

2013-09-23 17:25

The Fox Ylvis to międzynarodowy hit YouTube 2013, który Norwegowie mogą odczytać jednak zupełnie inaczej. Co lis po angielsku znaczy w ojczyźnie duetu Ylvis? To zdradzili w talk-show Ellen Degeneres. Teraz wszystko nabiera sensu ... sprawdźcie sami!

The Fox Ylvis to nowy hit YouTube 2013 i viral podbijający każdą imprezę karaoke. Cały świat naśladuje odgłosy zwierząt zaserwowane w kawałku norweskiego duetu. Gdy The Fox nucą jednak rodacy Ylvis, to ubaw jest jeszcze większy. Dlaczego? Panowie odpowiedzialni za piosenkę podczas swojej wizyty w show Ellen Degeneres wyjaśnili, co dla Norwegów znaczy lis po angielsku.

Okazuje się, że fox to synonim trawki. Po tej wiadomość Ellen stwierdziła, że szalony teledysk do The Fox nabrał teraz sensu i wszystko jest już jasne ;).

>>> Uzależniamy hitami na czasie razem z eskaGO.pl! Odpal i wsiąknij na dłużej

The Fox od Ylvis na YouTube 23 września 2013 roku może pochwalić się prawie 50 mln odsłon. A Wy próbowaliście już naśladować odgłosy lisa?


Zobacz The Fox - Ylvis!
Zobacz Ylvis u Ellen Degeneres!

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze