The Dumplings – data i miejsce drugiego koncertu w ramach pożegnalnej trasy PRZYKRO MI

2019-10-18 15:00 kw
The Dumplings
Autor: materiał prasowy

15 sierpnia zespół The Dumplings poinformował fanów o planowanej przerwie w działalności, ogłaszając jednocześnie koncert pożegnalny. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem grudniowym koncertem zespołu w Stodole, popularny duet podjął decyzję o zaplanowaniu dodatkowego występu w warszawskim klubie. Sprawdźcie datę i miejsce drugiego koncertu w ramach pożegnalnej trasy PRZYKRO MI.

The Dumplings – data i miejsce drugiego koncertu w ramach pożegnalnej trasy PRZYKRO MI może zainteresować wszystkich fanów zespołu. The Dumplings to Laureaci Nagrody Fryderyk w kategorii Debiut za 2014 rok. Muzyka, którą tworzą to nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Intensywność emocjonalną przełożyli na teksty opisujące mikrokosmos relacji międzyludzkich z perspektywy młodych ludzi. Justyna Święs i Kuba Karaś udowodnili, że potrafią przemawiać własnym głosem bez niepotrzebnych kompromisów.

The Dumplings - drugi koncert

The Dumplings to duet, który ma na koncie trzy albumy: No Bad Days, Sea You Later i Raj. Ten ostatni ukazał się 21 września 2018. Nowy album był nominowany do Fryderyka 2019, w kategorii Album Roku Pop Alternatywny. Płyta została w całości napisana, skomponowana i wyprodukowana przez twórców złotych, No Bad Days i Sea You Later. 

15 sierpnia zespół poinformował fanów o planowanej przerwie w działalności, ogłaszając jednocześnie cykl koncertów w ramach pożegnalnej trasy PRZYKRO MI. 20 oraz 30 grudnia The Dumplings wystąpią w warszawskim Klubie Stodoła. Bilety na koncerty do kupienia w kasie Klubu Stodoła lub na stronach www.stodola.pl, www.ticketclub.pl. 

Najnowsze