Ten Typ Mes zapowiada nową płytę. Nowym singlem ogłosił, że został ojcem!

2021-09-23 13:54
Ten Typ Mes przedstawia światu swojego syna, prezentując nowy singiel Akuku! Hello Baby - dziewiąty solowy album warszawskiego rapera już dostępny.
Autor: Agora Muzyka

Znamy tytuł płyty i kolejny singiel Tego Typa Mesa! Hello Baby to dziewiąty solowy album w dyskografii warszawskiego rapera. Jednoczeście Ten Typ Mes przedstawia światu swojego syna, prezentując nowy utwór Akuku!

Ten Typ Mes - album Hello Baby i singiel Akuku. Wątpliwości, o których artysta pisał w dwóch pierwszych utworach - Joga oraz Idealny raper mają pozytywne tło. Typ właśnie pierwszy raz został ojcem! Najnowsza płyta powstawała w okresie starań o potomstwo. Akuku z melancholijnym bitem Moo Latte'a to nucona opowieść o nerwach i lękach, które często towarzyszą przyszłym rodzicom. Do tej pory album Hallo Baby zwiastowały trzy single: Only in Warsaw, czyli ukłon w stronę współczesnej Warszawy, nagrany na klasycznym, nowojorskim bicie Idealny raper i przebojowy Joga z teledyskiem, w którym mogliśmy zobaczyć Maffashion.

ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Okładkę najnowszej płyty Mesa stworzyli Aleksander Żurkowski (zdjęcie) i Mateusz Machalski (oprawa graficzna). Na pierwszym planie nie kto inny, jak Rysio Szmidt. Premiera Hello Baby zapowiadana jest na koniec listopada. Tak Mes mówi o krążku:

Nagrałem pierwszy w życiu koncept album, a żeby było trudniej, osi konceptu nie chciałem długo ujawniać. Punkty orientacyjne „Hello Baby” to staranie się o potomstwo, ciąża i wyczekiwanie nowego człowieka. Do tego dołożyłem pozornie błahe piosenki, które korespondują z poważnymi decyzjami podprogowo. I oto dzisiaj towarzyszy nam już maleńki Rysio Szmidt i mogę wreszcie ujawnić skąd takie teksty.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze