Ten Typ Mes zapowiada nową płytę. Nowym singlem ogłosił, że został ojcem!

2021-09-23 13:54
Ten Typ Mes przedstawia światu swojego syna, prezentując nowy singiel Akuku! Hello Baby - dziewiąty solowy album warszawskiego rapera już dostępny.
Autor: Agora Muzyka

Znamy tytuł płyty i kolejny singiel Tego Typa Mesa! Hello Baby to dziewiąty solowy album w dyskografii warszawskiego rapera. Jednoczeście Ten Typ Mes przedstawia światu swojego syna, prezentując nowy utwór Akuku!

Ten Typ Mes - album Hello Baby i singiel Akuku. Wątpliwości, o których artysta pisał w dwóch pierwszych utworach - Joga oraz Idealny raper mają pozytywne tło. Typ właśnie pierwszy raz został ojcem! Najnowsza płyta powstawała w okresie starań o potomstwo. Akuku z melancholijnym bitem Moo Latte'a to nucona opowieść o nerwach i lękach, które często towarzyszą przyszłym rodzicom. Do tej pory album Hallo Baby zwiastowały trzy single: Only in Warsaw, czyli ukłon w stronę współczesnej Warszawy, nagrany na klasycznym, nowojorskim bicie Idealny raper i przebojowy Joga z teledyskiem, w którym mogliśmy zobaczyć Maffashion.

ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Okładkę najnowszej płyty Mesa stworzyli Aleksander Żurkowski (zdjęcie) i Mateusz Machalski (oprawa graficzna). Na pierwszym planie nie kto inny, jak Rysio Szmidt. Premiera Hello Baby zapowiadana jest na koniec listopada. Tak Mes mówi o krążku:

Nagrałem pierwszy w życiu koncept album, a żeby było trudniej, osi konceptu nie chciałem długo ujawniać. Punkty orientacyjne „Hello Baby” to staranie się o potomstwo, ciąża i wyczekiwanie nowego człowieka. Do tego dołożyłem pozornie błahe piosenki, które korespondują z poważnymi decyzjami podprogowo. I oto dzisiaj towarzyszy nam już maleńki Rysio Szmidt i mogę wreszcie ujawnić skąd takie teksty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze