Ten kraj rezygnuje z Eurowizji Junior 2021! Ta decyzja zaskoczyła fanów konkursu

Eurowizja publiczność
Autor: Flick.com/David Jones (CC BY 2.0)

Ten kraj rezygnuje z udziału w tegorocznej dziecięcej Eurowizji! Co jest powodem takiej decyzji i o którym państwie mowa? Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami, jednak w tym roku w stawce o zwycięstwo nie powalczy reprezentant tego kraju…

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami, jednak wciąż słyszymy o drastycznych zmianach w konkursie. Z najnowszych informacji wynika, że Bułgaria jest kolejnym krajem, który rezygnuje z udziału w dziecięcym Konkursie Piosenki Eurowizji. Czy to już pewne? Firma iCard potwierdziła dezycję tego nadawcy na Twitterze. Bułgaria to nie pierwszy kraj, który postanawia wycofać się z tegorocznej Eurowizji Junior 2021. Inne również zrezygnowały z wydarzenia z uwagi na wciąż trwającą pandemię koronawirusa. Na ten moment chęć udziału w Eurowizji Junior 2021, której gospodarzem będzie Francja potwierdziło dziewięć państw. 

Eurowizja Junior 2021 bez Bułgarii! Firma iCard zajmująca się sponsorowaniem przygotowań krajowej telewizji BNT do konkursów organizowanych przez Europejską Unię Nadawców potwierdziła, że w tym roku nie będziemy mieli okazji zobaczyć ani usłyszeć reprezentanta z tego kraju. Ostatnim razem tej kraj był w eurowizyjnej stawce w 2016 roku, kiedy reprezentantką kraju została Lidija Ganewa śpiewając utwór Wyłszeben den. Bułgaria wtedy zajęła w finale dziewiąte miejsce!

Eurowizja Junior 2021 - kto wystąpi? 

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się już 28 listopada we Francji! Na tę chwilę swoją chęć udziału w konkursie wyraziły takie kraje jak: Francja, Hiszpania, Gruzja, Holandia, Niemcy, Rosja oraz Polska! Na ten moment nie znamy jeszcze naszego tegorocznego reprezentanta. 

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu
Najnowsze