Robert Gawliński

i

Autor: AKPA

tylko u nas

Ten hit zmienił życie Roberta Gawlińskiego. Zarobił na nim krocie!

2024-06-05 12:48

Zespół Wilki z Robertem Gawlińskim na czele już od ponad trzech dekad znajduje się w czołówce polskich zespołów rockowych. Bez wątpienia największym hitem grupy pozostaje "Baśka". Frontman grupy zdradził nam, że mimo iż wykonuje go prawie na każdej imprezie telewizyjnej, nie czuje przesytu. Singiel całkowicie zmienił jego życie i pozwolił wybudować dom w Warszawie.

Robert Gawliński już od ponad trzech dekad utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych wokalistów rockowych w Polsce. Założony przez niego zespół Wilki, który zadebiutował w 1992 roku, cały czas cieszy się ogromną popularnością wśród słuchaczy, o czym świadczy doskonałe przyjęcie podczas tegorocznego festiwalu w Opolu. Grupa wykonała na żywo dwa ponadczasowe hity - "Baśka" oraz "Pijemy za lepszy czas", który nie tak dawno dostał drugie życie za sprawą Smolastego. Zapytany o to, czy nie męczy go śpiewanie od lat tych samych utworów, Robert Gawliński odpowiedział, że nie obraża się na najpopularniejsze numery ze swojego repertuaru, bo ma do nich ogromny szacunek i dodał, że wielki sukces "Baśki" umożliwił mu wybudowanie domu. 

Robert Gawliński ze smutkiem o Kozidrak: ZMARNOWANY TALENT. Wbił szpilę Edycie Górniak!

Tym jednym hitem Robert Gawliński zarobił na piękny dom

Robert Gawliński zarobił krocie na jednym utworze

"Baśka" to jeden z najpopularniejszych polskich hitów. Wielki sukces wśród słuchaczy przełożył się na zarobki. Gawliński wprost przyznał, że pieniądze, które zarobił na kawałku, umożliwiły mu postawienie domu.

Ja lubię grać "Baśkę". Zresztą - co ja będę krył? Dzięki temu utworowi zbudowałem duży dom w Warszawie. To jest fajna rzecz na życie, jakby taka inwestycja, a zawdzięczam to głównie "Baśce". Nie mam powodów, żeby nie lubić grać tego utworu - powiedział w rozmowie z ESKA.pl.

Warto wspomnieć o tym, że Gawliński ma dom także w Grecji.