Telefony BTS dostępne w Polsce! Ile kosztuje Galaxy S20+ BTS Edition?

2020-07-10 15:17
BTS
Autor: Universal Music Poland

BTS to prawdziwi królowie biznesu! Poza muzyką, członkowie najpopularniejszego obecnie boysbandu zajmują się wieloma innymi projektami. Jednym z najnowszych wydawnictw sygnowanych nazwą zespołu jest smartfon Samsung Galaxy S20+. Jak można się było spodziewać, nie należy on do najtańszych. Ile kosztuje Galaxy S20+ BTS Edition? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl.

BTS - telefony Samsung Galaxy S20+ w specjalnej edycji są dostępne w Polsce! Najpopularniejszy koreański boysband nie zwalnia tempa. Artyści, którzy przygotowują się do wydania swojego kolejnego japońskiego albumu, podpisali kontrakt z firmą Samsung i wspólnie stworzyli specjalną edycję smartfonów Galaxy S20+. Gdy tylko informacje o premierze projektu pojawiły się w sieci, polscy ARMYs zastanawiali się, czy produkty będą dostępne również w naszym kraju. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli BTS - telefony trafiły do sprzedaży, jednak ich cena nie należy do najniższych.

Fakt, że BTS zdecydowali się na współpracę z jedną z największych firm nie powinno nikogo dziwić. Właściwie od samego początku chłopcy angażują się w różne projekty. W zeszłym roku swoją premierę miała gra mobilna BTS World, której użytkownicy mogli zarządzać karierą k-popowego boysbandu. Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje dotyczące smartfonów z serii BTS Edition.

BTS kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

BTS - Samsung Galaxy S20+

Smartfony z serii BTS Edition zostały zaprojektowane w taki sposób, by zadowolić wszystkich fanów boysbandu. Są oczywiście w kolorze fioletowym, zawierają detale w postaci fioletowego serduszka, a do każdego zestawu dołączone są kartki ze zdjęciami członków kultowej grupy oraz naklejki, których można użyć jako dekoracji. Jaka jest cena smartfona? Za telefon BTS Edition trzeba zapłacić 4799 złotych.

Najnowsze