Teledysk ślubny - nowa moda. Jak tego nie robić? Zobaczcie najgorsze VIDEO

2018-03-26 17:16
Teledysk ślubny - nowa moda. Jak tego nie robić? Zobaczcie najgorsze VIDEO
Autor: Fot. East News Zdjęcie ze ślubu

Moda na teledyski ślubne wtargnęła do Polski i jeszcze na jakiś czas z nami zostanie. W tej dziedzinie też można zaobserwować już pierwsze wpadki. Przeczytajcie na ESKA.pl 

Teledyski ślubne to nowa i wyjątkowa moda, która wtargnęła do Polski z wielkim hukiem. Klipy są świetną alternatywą dla przydługich i nieciekawych filmów z wesela, które pokazują zazwyczaj kilka godzin tańczących ciotek i bujających się w prawo i lewo wujków. Tego typu filmiki są połączeniem scen ze ślubu, wesela i sesji zdjęciowej nowożeńców. Prosta i nowoczesna forma nie zawsze jednak się udaje. Zawsze znajdą się tacy, którzy zrobili to wybitnie źle.

Teledyski ślubne - najpiękniejsze klipy

Wśród filmów na YouTube znajdziemy prawdziwe perełki. Są to ciekawe, zabawne i wzruszające klipy ślubne z dobrze dobranym podkładem muzycznym. Niektórzy przedstawiają swoją wyjątkową historie w taki sposób, że trudno im nie zazdrościć! Inne wyglądają jak prawdziwe teledyski, a nie tylko zapis wspomnień z tego wyjątkowego dnia. Kilka niesamowitych filmów znajdziecie poniżej: 

Teledyski ślubne - największe błędy

Tworząc ślubny teledysk powinniśmy pamiętać, że nie powinien on być mini filmem z wesela. Sceny powinny być dobrze wybrane i wyselekcjonowane, czasem warto odpuścić życzenia ciotek, przyjmowanie pieniędzy i picie napoi procentowych. Nie są one w dobrym guście.

Problem może się również pojawić, gdy sceny są źle zmontowane, a ujęcia zbyt długie. Nie wszystkie sceny z wesela nadają się również do naszego klipu! Pamiętajcie, by zawsze dwa razy przemyśleć wybór piosenki i czy będzie ona pasować do wszystkich ujęć jakie chcecie zamieścić. 

Wszystko może zniszczyć też nasz nadmiar ambicji. Czasem warto oszczędzić sobie żartów i prób gry aktorskiej. Łatwo w tym przesadzić, a efekt zamiast bawić - żenuje.

Zakazane piosenki w kościołach. Tego nie usłyszysz na swoim ślubie. LISTA

Autor: brak danych

  Przygotowujesz się do ślubu kościelnego? Zastanów się dobrze nad tym jakie utwory chcesz na nim usłyszeć. W Katowicach Komisja Muzyki Sakralnej postanowiła wziąć sprawę w swoje ręce. Archidiecezja zdecydowała, że należy wprowadzić konkretne zmiany w ukształtowan

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze