Teledysk do Good Kisser od Ushera. Kogo i co całuje wokalista? Zobacz klip i sprawdź! [VIDEO]

2014-05-07 13:55

Nowy teledysk Ushera do Good Kisser po premierze w sieci do zobaczenia na ESKA.pl. W wideo do Good Kisser wokalista sprzedaje nam taneczne pocałunki. Amerykańskie media doszukały się jednak bardziej seksualnego podtekstu. Kogo i co całuje Usher? Sprawdź i oglądaj teledysk do Good Kisser już teraz!

Teledysk do Good Kisser Ushera pojawił się na YouTube na początku maja 2014 i szybko zebrał sporą widownię. W nowym teledysku Usher w niektórych ujęciach występuje bez koszulki a w wideo do Good Kisser nie brakuje gorących tancerek. Nie jest to jednak główny powód zainteresowania wokół nagrania. Amerykańskie media doszukały się w całość seksualnych podtekstów.

Niektórzy twierdzą, że Usher w Good Kisser śpiewa o miłości francuskiej a kilka scen z teledysku do piosenki można interpretować dwuznacznie. Nie ulega jednak też wątpliwości, że Usher serwuje nam taneczne pocałunki - nowa choreografia zaprezentowana w klipie jak zwykle zachwyca.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Good Kisser Ushera to jego pierwszy singiel z nowej, ósmej płyty. Krążek został zapowiedziany na 2014 rok i już wkrótce mamy poznać nowe szczegóły na jego temat. Do tej pory wiemy, że w nagrywaniu albumu Usherowi pomagali m.in. Pharrell Williams, Jermaine Dupri, Diplo i Skrillex.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze