Tede zapowiada winylową reedycję albumu 'Vanillahajs'

2021-01-25 13:41 Dominik Pajewski
Tede zapowiada winylową reedycję albumu 'Vanillahajs'
Autor: Materiały prasowe

Wytwórnie NWJ i Polski Rap przyzwyczaiły ostatnio fanów do tego, że w nowych wersjach pojawiają się reedycje albumów Tedego. Tym razem zapowiedziano reedycję krążka 'Vanillahajs'. Od kiedy będzie dostępny w sprzedaży?

Wydawnictwa Tedego przeżywają ostatnio drugą młodość, a to za sprawą specjalnych reedycji, które ukazują się nakładem NWJ/Polski Rap. Po świetnie przyjętych winylowych reedycjach takich krążków jak 'Karmagedon',  'Esende Mylffon' czy kultowego '3H: Hajs, Hajs, Hajs', zapowiedziano specjalne wydanie krążka 'Vanillahajs'. Kiedy możemy spodziewać się go w sprzedaży?

Tede - Vanillahajs - winylowa reedycja wkrótce w sprzedaży. Gdzie ją znajdziemy?

Jak zapowiedziano na oficjalnych profilach rapera, start sprzedaży zaplanowany został na 25 stycznia 2021, a wszystko odbędzie się tradycyjnie na tede.shop. Jak pochwalił się Tede, do albumu dołączane będą specjalne choinki zapachowe:

Warto się pośpieszyć z zakupem, ponieważ reedycja już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem fanów. Warto też wspomnieć, że Tede obecnie pracuje nad nowym albumem, którego tytuł to 'KA$ABLANCA'.

Najnowsze