Tede & Sir Mich zapowiadają 'Kasablanca real' wydając 'Kasablanca Digital'. Spontaniczny drop duetu, a to dopiero początek!

2021-03-22 12:57
Tede & Sir Mich zapowiadają 'Kasablanca real' wydając 'Kasablanca Digital'. Spontaniczny drop duetu, a to dopiero początek!
Autor: Materiały prasowe

Domeną TEDE są niespodziewane działania, którymi wtłacza nieszablonowy marketing swoich albumów. Tym razem nie mogło być inaczej. Najnowszy album trafi do słuchaczy dwutorowo - pierwszym z nich jest drop okrojonej wersji płyty na platformach streamingowych.

“KASABLANCA DIGITAL” to przedsmak dania głównego, wskazujący kierunek stylistyczny pełnej wersji albumu pt.: “KASABLANCA REAL”, którego data premiery została wyznaczona na 18 czerwca 2021. 

W tym samym momencie, na stronach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl wystartował preorder albumu KASABLANCA REAL na wszystkich nośnikach - CD, winyl oraz kaseta, wraz z okolicznościowym merchem. Poza klasycznymi t-shirtami i bluzami związanymi z płytą, fani mogą zakupić także znaną z serii INFLUEN$ERIAL Furyminę. Dostępne są także atrakcyjne pakiety, i jak zapowiada raper - “w sprawie preorderu nie powiedział jeszcze ostatniego słowa”.

“Ten album to 20 kawałków, z których 10 dajemy Wam dziś. Mimo tego, że każdy utwór nawiązuje do innej stylistyki wszystkiemu przyświeca jasny cel - utrzymanie materiału w klimacie prawdziwego mocnego hip-hopu. Od mocnego boom bapowego vibe’u w “HAJSMAN”, przez g-funkowe syntezatory w “JAAACULA”, aż po kompletnie drillowy “KTO Z KIM GRA”. A to dopiero przedsmak tego, co przyniesie czerwiec.” TEDE o albumie “KASABLANCA”

Wigor Mor W.A. w wywiadzie dla Eska.pl

Artysta napisał płytę w swoim mieszkaniu, podczas lockdownu. Album jest wypadkową wydarzeń, które miały miejsce w 2020 roku w warstwach życia osobistego i zawodowego. Najważniejsze w nadchodzącym krążku jest jasno postawiony cel: “zacząć wszystko od początku, powrócić do korzeni i znaleźć rap od nowa”. Finalna wersja albumu zawierać będzie aż 20 numerów. Jest na co czekać. Stay tuned!

Polscy raperzy KIEDYŚ i DZIŚ - jak się zmienili?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze