Tede & Sir Mich zapowiadają 'Kasablanca real' wydając 'Kasablanca Digital'. Spontaniczny drop duetu, a to dopiero początek!

i

Autor: Materiały prasowe

Tede & Sir Mich zapowiadają 'Kasablanca real' wydając 'Kasablanca Digital'. Spontaniczny drop duetu, a to dopiero początek!

2021-03-22 12:57

Domeną TEDE są niespodziewane działania, którymi wtłacza nieszablonowy marketing swoich albumów. Tym razem nie mogło być inaczej. Najnowszy album trafi do słuchaczy dwutorowo - pierwszym z nich jest drop okrojonej wersji płyty na platformach streamingowych.

“KASABLANCA DIGITAL” to przedsmak dania głównego, wskazujący kierunek stylistyczny pełnej wersji albumu pt.: “KASABLANCA REAL”, którego data premiery została wyznaczona na 18 czerwca 2021. 

W tym samym momencie, na stronach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl wystartował preorder albumu KASABLANCA REAL na wszystkich nośnikach - CD, winyl oraz kaseta, wraz z okolicznościowym merchem. Poza klasycznymi t-shirtami i bluzami związanymi z płytą, fani mogą zakupić także znaną z serii INFLUEN$ERIAL Furyminę. Dostępne są także atrakcyjne pakiety, i jak zapowiada raper - “w sprawie preorderu nie powiedział jeszcze ostatniego słowa”.

“Ten album to 20 kawałków, z których 10 dajemy Wam dziś. Mimo tego, że każdy utwór nawiązuje do innej stylistyki wszystkiemu przyświeca jasny cel - utrzymanie materiału w klimacie prawdziwego mocnego hip-hopu. Od mocnego boom bapowego vibe’u w “HAJSMAN”, przez g-funkowe syntezatory w “JAAACULA”, aż po kompletnie drillowy “KTO Z KIM GRA”. A to dopiero przedsmak tego, co przyniesie czerwiec.” TEDE o albumie “KASABLANCA”

Wigor Mor W.A. w wywiadzie dla Eska.pl

Artysta napisał płytę w swoim mieszkaniu, podczas lockdownu. Album jest wypadkową wydarzeń, które miały miejsce w 2020 roku w warstwach życia osobistego i zawodowego. Najważniejsze w nadchodzącym krążku jest jasno postawiony cel: “zacząć wszystko od początku, powrócić do korzeni i znaleźć rap od nowa”. Finalna wersja albumu zawierać będzie aż 20 numerów. Jest na co czekać. Stay tuned!

Polscy raperzy KIEDYŚ i DZIŚ - jak się zmienili?