Taylor Swift śpiewa piosenkę z Szybkich i wściekłych 7. Posłuchaj na ESKA.pl

2015-09-11 17:26

Taylor Swift kontra Szybcy i wściekli! Piosenka See You Again, to absolutny hit ostatnich miesięcy, pod którym podpisał się Wiz Khalifa i Charlie Puth. Kawałek znajdziemy na płycie z soundtrackiem do siódmej części filmu Szybcy i wściekli. Teraz kultowy już utwór wzięła na warsztat Taylor Swift! Obejrzyjcie wykonanie hitu na żywo!     

Taylor Swift znów zaskoczyła na koncercie. Artystka kontynuuje promocje swojego piątego studyjnego albumu, z którego znamy przeboje: "Blank Space", "Bad Blood", czy też "Wildest Dreams" - na każdy koncert zapraszając innych wyjątkowych gości. Kolejnym miastem na mapie trasy koncertowej Taylor Swift było Houston w stanie Teksas. W czasie występu na żywo do artystki dołączył raper Wiz Khalifa, z którym wspólnie wykonała jeden z hitów tego roku "See You Again". Przypomnijmy, że kawałek został nagrany na potrzeby filmu Szybcy i wściekli 7, a także w hołdzie tragicznie zmarłego Paula Walkera. Obejrzyjcie wykonanie tego kawałka.

Taylor Swift śpiewa piosenkę z Szybkich i Wściekłych 7

O kawałku "See You Again" można napisać bardzo dużo. A to na przykład to, że hit ten był wielokrotnym numerem 1 na wszystkich najważniejszych światowych zestawieniach, został pozytywnie przyjęty przez krytyków, jeszcze bardziej wypromował artystów oraz sam film, a także o tym, że teledysk do tego nagrania niebawem będzie miał miliard wyświetleń w serwisie YouTube. Taylor Swift na swoje koncerty zaprasza największe gwiazdy muzyki. Historia pokazuje, że do tej pory na scenie obok Taylor pojawili się: Avril Lavigne, Little Mix, czy też Alanis Morissette. Teraz do tego grona możemy dopisać Wiz Khalifę! Raper wspólnie z twórczynią albumu "1989" wykonał swój ostatni największy przebój. My po obejrzeniu tego występu stwierdziliśmy, że nie możemy doczekać się wersji studyjnej utworu. A na razie prezentujemy Wam wersję koncertową!

 

Sama Taylor na swoim Twitterze dodała relacje z koncertów pisząc w jednym z postów: "To więź, która nigdy nie zostanie zerwana, a miłość nigdy niezgubiona". Artystka dodała także, że Wiz Khalifa to jeden z najsłodszych i najbardziej utalentowanych artystów, jakich do tej pory spotkała. 

 

Najnowsze